Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak a legjobb barátnőmne...

Mit adjak a legjobb barátnőmnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
16 évesek vagyunk, és már több mint 9 éve barátnők vagyunk.. Azt hiszem, most jött el az az idő, hogy kifogytam az ötletekből. Szeretnék valami eredeti, személyes ajándékot, de nembiztos, hogy lesz időm gyöngyöt fűzni vagy ilyesmi.. Viszont ha vásárolok is, nem tudok sokat költeni az ajándékra. Meg nem is az a fontos hogy drága legyen :) Akinek van valami frappáns, egyedi ötlete, ossza meg velem legyen szives :)
2011. dec. 15. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

milyen kérdés ez...

te ismered, kapjon azt, amit szeret...

2011. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Best friends-es karkötő, ami 2 részből áll? Bár ha bolondos a barátnőd, akkor lehet, hogy elfogja hagyni, az lb-m is elhagyta egy hét alatt, bár mondjuk azt elloptál tőle, de lehet h goy leesett, és csak felvette valaki már. Sose lehet tudni:-)
2011. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

@ 1. ez tök normális kérdés, attól hogy ismerem, még nincs ötletem, mivel mindene megvan ;)


@ 2. best friens-es nyakláncunk van más, a karkötő már túlzás lenne :D

2011. dec. 15. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki valami plüssfigurát, mást nem tudok elképzelni, ha állítólag már mindene van. Vagy vegyél neki alkoholt, mert az a legszebb ajándék!
2011. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én 13 vagyok, és már megvan neki az ajándékom, és nem is nehéz. Vettem egy csini albumot, amibe 100 kép fér, és előhívattam 50 fotót magunkról, amin együtt vagyunk. Vágtam ki papírból négyzeteket, és azokat tettem az üres helyekre, és írtam rájuk idézeteket. Esetleg biztos van közös emlék, akkor elég egyetlen szó is.:) Szerintem ez elég személyes, és kb mindent elmond kettőtökről. :) Igaz, kicsit későn válaszoltam, de remélem segítettem.. : D
2011. dec. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Traktort.
2012. dec. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

@5 Köszi, ugyanezt kapta videó formában a szülinapjára! Volt pityergés... :)

@6 Szeretem az ilyen szellemes válaszokat. Remélem Te traktort kapsz karácsonyra :)

2012. dec. 13. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!