Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit készítsek vagy vegyek...

Mit készítsek vagy vegyek nekik karácsonyra? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egy csomó ilyen kérdés van, ezért bocsi, mégiscsak könnyebb, ha itt vannak a tulajdonságaik. Készíteni is tudok dolgokat pl. gyöngyfigurák, hímzés, muffin varrás ilyenek. Amúgy 14 éve lány vagyok.

Anya: szereti a nőies dolgokat és a romantikus stílust, a csipkét, angol tanár, úgyhogy az Angliával és Anglia kultúrájával kapcsolatos dolgoknak is örülne, ja és szeret olvasni.

Apa: edzős típus, szereti az édességet és a vicces filmeket, a versekért is odavan

Az öcsém: 11 éves, imádja a háziállatokat és mindent tud róluk, szeretne egy MP3-at (esetleg tudtok vhol olcsón?)

Mamák: három mamám is van hála istennek, szeretnek főzni és nem tudtok esetleg vmi kreatív dolgot, mint pl. sajátkészítésű napló, album, ami ránk emlékezteti őket?

Papák: ők is hárman vannak:)és ők szerintem vmilyen bort és édességet kapnak majd:) tudtok esetleg vmi különleges bort és édességet?

3 legjobb barátnő: 14 évesek, vmi kreatívat szeretnék nekik adni és elhívni őket pl. egy csokizóba, teázóba. Tudtok vmi jó helyet, ahová elmehetnék velük? (nem pesti vagyok)


Ezenkívül kéne még a 2 éves unokahúgomnak, a 9, 11, 18, 22 éves unokatesóimnak (lányok), a keresztanyámnak és apámnak, a nagybácsimnak és a barátnőjének. Bocsi nagy a család...:) Ha csak egy személynek is tudtok vmi ajándékötletet lécci akkor is ÍRJATOK! Köszönöm:)



2012. nov. 2. 16:50
 1/4 A kérdező kommentje:
A negyedik sorban az "éves" szóból kihagytam az s-t. Azaz 14 éves lány vagyok:)
2012. nov. 3. 16:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves tőled, hogy mindenkire így gondolsz. De biztos, hogy a Te feladatod és anyagi problémád külön-külön meglepni mindenkit? :D Már csak azért, mert pl. az unokatesód nem elég, ha a Te családodtól kapnak egy valamit? És nem személyenként.. :D


Ami eszembe jutott azért azt leírom:


Anyukád: Könyvre gondoltam hirtelen, ha szereti az angliai kultúrát és szeret olvasni. A csipkéről terítő ugrott be. Esetleg parfüm


Apukád: Könyv/ verseskötet. Ha nem annyira film-letöltős, akkor biztos vagyok benne, hogy örülne eredeti DVDknek is. Édességet talán kicsit személytelen egy apukának adni Karácsonyra. Csak kiegészítő ajándékként, apróságként adnám. Ha van valami konkrét kedvenc csokija, akkor az jó ötlet egy ajándék mellé.


Öcséd: Ha MP3-at szeretne, akkor azt kapjon :) Nem tudom mi számít olcsónak számodra, de ha szétnézel a Media Martk-ba, Tescoba, Cora-ba akkor biztos, hogy kapsz olcsóbban.. :)


Mamák: A nagyszülők mindig örülnek azoknak a dolgoknak, amik kapcsolódnak a családhoz, unokákhoz, gyerekekhez. Így a fotós ajándéktárgyak ötletesek. A saját készítésű fotóalbum még nagyobb örömet tud okozni.

Itt esetleg szét tudsz nézni, hogy legyen ötleted a további ajándékos tárgyakra. De rendelni is tudsz:

[link]


Papák: Ha együtt élnek a mamákkal, akkor szerintem a fényképes ötleteket kaphatják együtt is :) De ha nem szeretnéd együtt, akkor igen, a bor jó ötlet. Szerintem a kedvencüket vedd.


Barátnők: Jó ötlet, de akár lehet gondolkodni valami maradandóba is: Pl.: ha együtt vagytok 3 legjobb barátnő, akkor valami közös apró dolgok, amiről egymás jutna eszetekbe mindig. (Kulcstartó gravírozva, egyforma karkötő stb)

2012. nov. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:) És az unokatesókat és a többi rokont, akiket az utcsó bekezdésbe írtam, a család nevében gondoltam, hogy közösen vegyünk nekik ajándékot, csak elfelejtettem odaírni. Köszi, hogy szóltál:)
2012. nov. 4. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, értem :)

Hát remélem tudtam segíteni valamennyire.


A két éves unokahuginak Én mesekönyvet ajánlanék, használtan is elég jókat lehet venni, nagyon jó állapotba :) Akár a vateráról is.


Nálunk az unokatesók pénzt szoktak kapni, hogy arra tudják költeni, amire akarják. Esetleg a 9 és 11 évesnek tudok még valami játékot elképzelni, ami érdekelheti.


A nagybácsinak és keresztapának szintén jó a bor, vagy amilyen italt szeretnek..


A keresztanyának és a nagybácsi barátnőjének pedig valami csokoládé, bonon. De ha ismered őket jobban, akkor lehet nekik mást is.. :) Róluk nem nagyon írtál, ugyhogy a "átlagost" tudtam írni, ami általában mindig jó és beválik.. :) De szerintem a nagybácsi barátnőjének bőven elég egy jobb minőségi bonbon is :) Végülis nem közvetlen rokon.. :)

2012. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!