Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van valami fajta saját készíté...

Van valami fajta saját készítésű jó ajándékötletetek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátnőmmel, vannak szép közös pillanatok a múltunkban, és közeleg a születésnapja/karácsony. tőle mindig valamilyen saját készítésű ajándékot kapok. gondolom ezt tőlem is többre értékelné minthogy veszek neki egy fehérneműt, vagy ilyesmi.

szóval valamilyen szívhez szóló ajándékötletet várok. én saját készítésű fotóalbumra gondoltam, de azért megkérdezem hátha van jobb ötlete is valakinek. szóval? :D



2012. nov. 2. 17:15
 1/6 anonim válasza:
100%
Esetleg naptár közös képekből
2012. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
59%

ha bp-i vagy itt tudsz neki saját kezűleg pólóra, pulcsira mintát festeni. nagyon jópofa és tényleg egyedi

www.hathinta.hu

2012. nov. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Baranya.
2012. nov. 3. 12:06
 4/6 anonim válasza:
100%

Csinálhatsz kapcsolatdobozt!

Pár tárgyat beleteszel egy dobozba (ami valamilyen szinten "jellemzi" a kapcsolatotokat) és egy papírra mellé leírod a jelentésüket!

pl.: lakat:a titkok megtartása

borospohár: közös vacsorák emlékére

stb...

ebből a számodra legdrágább emlékeket :)

2012. nov. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

A párom nagyon szereti ha masszírozom őt, így én egy ajándéknak ezt adtam: egy kicsi díszes dobozba raktam lapokat, amikre színes filcekkel felírtam ilyeneket: 5 perc hát, 5 perc talp... stb.

Volt egy extra jegy:) is ami 8 perc hát, 8 perc talp maszírt takart, plusz 2 percet amit ő választ, hogy melyik testrészét masszírozzam! A lapokat akkor váltotta be nálam amikor szerette volna:)

Lehet, hogy így picit hülye ötletnek tűnik, de az aki szereti ha maszírozzák, az fog neki örülni!:)

2012. nov. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket. különösen tetszik Misszi17 ötlete. ezt annyival meg is tudom spékelni hogy asztalosnak tanulok és a dobozt is le tudom gyártani saját kezűleg. azt hiszem ennél maradok :) még egyszer köszönöm.
2012. nov. 11. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!