Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek karácsonyra anyának...

Mit vegyek karácsonyra anyának, mamának és a papámnak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 09:18
 1/5 anonim válasza:
Nem ismerünk se téged, se anyukádat, se a mamádat, se a papádat. Talán ha mondanál róluk pár szót, könnyebb lenne segíteni. Magadról meg annyit, hogy hány éves vagy.
2012. nov. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

14 vagyok.

Hát mit mondjak róluk?

2012. nov. 3. 09:37
 3/5 anonim válasza:

:) Hát ha ajándékot akarsz venni valakinek, csak abból tudsz kiindulni, hogy mit szeretnek, stb.

Még van időd, szerintem addig járj nyitott szemmel/füllel, ha például a Mama felsóhajt, hogy "jajj, annyira nem illenek a nappalimba azok a díszpárnák, hogy bántják a szememet, de nem találtam odaillőt" akkor máris van egy ötleted ;) Aztán nézelődj sokat a boltokban (pl. az ilyen kreatív boltokban, ott sokféle dolog van), és reménykedj, hogy meglátsz valami olyat, amiről az egyikük jut eszedbe. Amúgy meg szerintem gyerekként, nem várnak el tőled nagy ajándékot. 15 éves vagyok, és nekem mindig azt mondja anyukám, hogy neki nehogy vegyek bármit is. Persze azért mindig veszek, de nem túl nagyot, csak valami apróságot :)

2012. nov. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze nekem is mindig azt mondják hogy ne vegyek semmit de azért mégis szeretnék:)

köszi:)

2012. nov. 3. 10:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyudnak parfüm, mamádnak meg papádnak könyv. Vagy valami sálat télire.
2012. nov. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!