Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra?

Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit kérjek karira? már nemsoká itt a karácsony és nem tudom mit válasszak ! valaki tud valami jó ötletet mondani? HA IGEN AZ ÍRJA LE!!!

#karácsony #Mit kérjek karácsonyra?
2012. nov. 3. 21:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
56%
szeretetet
2012. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
két nagy pofont
2012. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
26%
Bölcsességet, hogy megértsd, a karácsonynak nem az ajándékokról kéne szólnia...
2012. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a franc ütött belétek 15 éves vagyok mindig kérünk karácsonyra valamit ! sőt még listát is kell csinálnunk szóval mit kérjek?
2012. nov. 3. 23:07
 5/12 anonim válasza:
80%
ps3-at
2012. nov. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem mindenki el tudja dönteni, hogy mire van szüksége... :)

Én 25 éves vagyok, az anyukám természetesen engem is megkérdez, hogy mit szeretnék még ennyi idősen is. De ha nincs is ötletem, akkor átgondolom, hogy mire lehet szükségem, ami anyagilag még neki is belefér..

A fórumon kevés az esély, hogy meg tudják mondani, hogy TE mire vágynál.. :D

Gondolkodj, hogy mire lenne szükséged, minek örülnél, minek vennéd hasznát.

2012. nov. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező, ne orrolj meg az első válaszolókra, ha nem túl szimpi választ írtak, a kérdés leírásából kihagytad, hogy 15 éves vagy (akkor azért még minden szülő szokott adni dolgokat, így nem meglepő a kérdésed).


Mi nálunk már pár éve megszűnt ez az ajándékozási hercehurca, max csak saját készítésű dolgokat adunk egymásnak (már nagykorúak vagyunk), azóta legalább nem kell azon stresszelni, hogy "jajj mondjak valamit". Bár anyósom nem bírja elfogadni, ha neki azt mondjuk, hogy semmit nem kérünk...


Mondjuk így hogy nem írtál magadról pici infót nehéz ajánlani dolgokat.

Ha szeretsz olvasni, akkor könyvet. Ha épp nem tudsz mit kérni, akkor könyvutalvány - bár elég sablonos, de legalább arra válthatod be amire akarod.

Ha mozis vagy, akkor bármire beváltható mozijegy.

Ha színházas, akkor színházbérlet mondjuk valamelyik színház néhány előadsára.

Ha komolyzenét kedvelő vagy akkor ugyanígy jó szerintem a komolyzenei koncertbérlet (pl. MüPá-nak van sokféle bérlete).

Ha szeretsz otthon kreatív hobbyzni, akkor ahhoz alapanyagokat - esetleg meglepit is, olyanokat amikkel eddig nem foglalkoztál.

most így ennyi jutott eszembe, bár lehet hogy magamból indultam ki az ötletek során :D :D

2012. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
teló, ékszerek, laptop, ha szeretsz olvasni, könyveket, de a legjobb szerintem ilyen utalvány pl én budapesten lakom és ott ugye van az árkád, és lehet venni 5000 ft értékben (tudom nem nagy összeg, de ha többbet kapsz, akkor lehet vele vmit kezdeni) utalványt, és az árkádon belül bárhol elköltheted C&A-ban H&M-ben libriben bárhol. :)
2012. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
83%
Én ha nincs ötletem én általában pénzt szoktam kérni mert ha megtetszik valami akkor megveszem.
2013. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Nekem van pár jó ötletem: Telefon, laptop,... ékszerek, csoki, sminkes dolgok, könyv, ruhák, utalvány, óra, tükör, táska, sapka, kesztyű, biciklit, társasjáték, kártya, gyertya, tusfürdő, sampon, papucs
2015. nov. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!