Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek anyukámtól karácson...

Mit kérjek anyukámtól karácsonyra max 5000Ft értékben?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagy vagy lány? Ez az infó sokat segítene...

Az összeg elég kicsi, tehát ebből következtetek, hogy nem vagytok annyira eleresztve anyagilag. Nem bántás volt, megállapítás, mi sem vagyunk jobban. Én mindig butaságokat kértem, amiket sosem használtam, aztán meg két hónap múlva rájöttem, hogy x,y dologra sokkal nagyobb szükségem lenne most, mint arra a vacakra amit karácsonyra kértem...

Ezért gondold végig, hogy mid nincs. Például lehet, hogy ruhád nincs nagyon, akkor érdemes megkérni, h menjetek el együtt ruhát venni, most érdemes úgy is nyárra bevásárolni, hiszen a legtöbb topán, ruha ami amúgy 4-5 ezer forint megkapható töredékéért pl.

Vagy mondjuk ezért már lehet kapni szép fülbevalót, nyakláncot, órát. Ami maradandó emlék, nem növöd ki...

De kérhetsz könyvet is, vagy ha fiatalabb vagy szótárat gimire, hidd el jól fog jönni! :D

De akár megbeszélheted a szüleiddel, hogy most rakják el neked a pénzt és mondjuk egy kis gyűjtés után vehetsz belőle nagyobb dolgokat is! :)

2012. nov. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A szüleim elváltak, és neki nincs sok pénze, apukámnak szerencsére van:) 14 éves lány vagyok, ruhákat nem szeretnek a szüleim ünnepre adni, könyvet most kaptam, úgyhogy valami mást szeretne adni. Még van ötleted?
2012. nov. 3. 16:34
 3/10 anonim ***** válasza:

én ha kérhetnék valamit, akkor görkorcsolyát kérnék, vagy sporteszközöket, mint pl a súlyzó vagy kötél, hullahopp karika.

ez attól függ hogy mi érdekel. jó igazából engem nem érdekel a sport csak sokszor unatkozom és akkor mozognék..:)


17L

2012. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyaklánc-karkötő
2012. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az első vagyok! :)

Tényleg kérj akkor valami ezüstfülbevaló, vagy nyakláncot, ezüstgyűrűt is lehet mondjuk már 2000 forintért kérni.

Ám hirtelen ötletem az támadt, hogy mivel elváltak ezért különösen fontos a jó kapcsolat a szüleiddel, miért nem kéred meg, h menjetek el belőle szépségszalonba, vagy masszázsra? vagy valami egyen cucc, mondjuk ugyan olyan gyűrű? :)

Ha ez nem igazán neked való, akkor tényleg görkori, gördeszka(ha nem vagy biztos benne, h neked való, valamelyik barátodnak biztos van, kérd meg hadd próbáld ki egy kicsit, biztos megengedik).

Esetleg, ha már régóta szeretnél kisállatot ajánlom, h ilyenkor kell felhozni egy kishörcsög, egy papagáj tartásának lehetőségét. (Persze fontos, hogy nemleges válasz esetén sose durcázz be, mert akkor egyikőtöknek sem lesz jó.)

Esetleg valami tiniújság előfizetés, az a mi időnkben mindig menő volt, ha mindig megvoltak a menő sztárpletykák.

Valami extrahűdejajj smink, szépségápolási cucc?

2012. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek nagyon jó ötletek, de gördeszka van 5000-ért? Mert én csak 9000-ért láttam:/
2012. nov. 3. 20:52
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy hörit tavaly kaptam:)
2012. nov. 3. 21:42
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ez az első oldal, amit hirtelen találtam de körül nézhetsz még máshol :))

2012. nov. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. nov. 4. 11:30
 10/10 csak1csajszi válasza:
Parfüm
2012. nov. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!