Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tudnátok adni ajándékötleteket...

Tudnátok adni ajándékötleteket? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon sok ilyen kérdés van, de ha tudtok, légyszíves segítsetek :)

Én inkább olcsóbb ajándékokban gondolkodom, mert sajnos már nincs olyan sok a nyári pénzemből, szóval ajándékonként max 1000-2000 ft..

Mit tudnék venni/készíteni:

-a legjobb barátnőmnek: igazából az összes ajándékötletemet odaadtam már neki (könyv, saját készítésű mütyürök, porcelánállatkák) nem igazán tudom minek örülne, legalábbis a megfizethető kategóriában nem :D

- 2 osztálytársamnak (egy fiú és egy lány): nem igazán ismerem még őket és nem tudom mit szeretnek (15 évesek mindketten) Minek örülnek az ennyi idősek? (jó, jó tudom, hogy kortársaim, de teljesen külön világban élünk).

- unokahúgomnak: 2 éves és igazából minden játéka megvan, mit érdemes venni ami lefoglal egy ekkora kislányt?

- unokaöcsémnek: karácsonykor lesz 5 hónapos.



2012. nov. 3. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Két éves kislánynak vehetsz mesekönyvet, akár használtan is. Olyant, amiben sok kép is van, akár kemény fedeleset. Gyerekfilcet, gyurmát, nyomdát...

A barátnődnek akár készíthetsz ékszert. Most divat a tollas fülbevaló. Saját magad is elkészítheted, hobbi boltban lehet hozzá venni mindent, nem túl nehéz megcsinálni. De ha van otthon maradék gyertyád, akkor megolvaszthatod, tehetsz bele fahéjat, narancs karikákat, illóolajat.

Unokaöcsédnek jó ötlet lehet ilyen rágókás puha rongyit venni. A fiamnak volt plüss anyagból rongyija, aminek az egyik végén műanyag rágóka volt. Fogzásnál nagyon jól jöhet.

2012. nov. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2012. nov. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!