Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Véleményeket tudnátok adni?...

Véleményeket tudnátok adni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az lenne a gond, hogy növéremnek szeretnék venni karácsonyra valamit. Mivel szeret sütni és gyakran panaszkodot (mikor ott voltam hogy nincs süti kiszúró formája Na szóval 1. kérdésem az lenne hogy találtam egy szettet [link] hogy aról mi a véleményetek s ha tudnátok jobbat, esetleg olcsóbat (koleszosz vagyok) Budapesten így ha ott mondanátok boltokat azt is megköszöném

#ajándék #nővér #karácsony #süti kiszúró forma
2012. nov. 1. 07:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem nagyon a műanyag kiszúrókat,mert gyengék,semmi élük nincs. Inkább vegyél kevesebb darabosat,de fémből.és ne legyenek rajta annyira apró minták,mint pl itt a kép jobb alsó csücskén az a bicikli,az garantáltan használhatatlan.

Nagyáruházakban, háztartási boltokban, százforintosban és a hamarosan nyíló karácsonyi vásárokban is szokott lenni normális.

2012. nov. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt ne vedd meg! Drága és nem is jó. A műanyag kiszúróval csak a kemény tésztát lehet kiszúrni és nagyok lesznek a sütemények is. Egy adag tésztából kevés sütit tud sütni.

Fém kiszúrókat kaphatsz a Tescoban. 100-as boltokban, Aldiban is. Sőt, az Aldiban ünnepek környékén szokott lenni karácsi, vagy húsvéti forma is.

2012. nov. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én is azt látom, hogy ezen vannak apró minták, ez max kisgyereknek gyurma kinyomásához jó.


én is azt ajánlom hogy nagyobb formákat, és fémböl legyen.

2012. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! :) És az ilyenekről mi a véleményetek? [link]
2012. nov. 1. 13:05
 5/10 A kérdező kommentje:
VAgy esetleg az ilyenekről valaki mit gondoltok ehez hasonlókhoz örülnétek ha egy ilyennel vagy ehez hasonloval lepnének meg?? [link]
2012. nov. 1. 13:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Na az a bonbon készítő nagyon jó!!! És még az a szuper, hogy szilikonos:)

Szerintem az jó lenne.

A bárány forma is aranyos

2012. nov. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem a szilikonos formák nem jönnek be, csak ha szuper minöség. bonbont én nem szeretek csinálni, pedig nagy sütös vagyok, de az amit nem tudsz jobbat mint a boltban kapott.


a baris forma viszont tuti. ha van gyereke gyakran fogja használni.

anyám állandóan a csillag formában süt az unokák mindig azt kérik.

2012. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most karácsonykor lesz kétt éves a kis lánya
2012. nov. 1. 14:43
 9/10 anonim ***** válasza:
A bárányos nem túl nagy? Gondolom, sok kicsi süti jobb, meg kiszúróformára panaszkodott, egy egész nagy bárány tepsi.......inkább tortának való :)
2012. nov. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen de azért gondoltam hogy esetleg jó lenne még a sütő forma is mivel gyakran csinál tortákat de aszem neki csak szív forma van s gondoltam hogy örülne ennek is föleg mivel a Jázi (a kislánya) örülne az ilyen tortáknak amúgy a bárány stornó legalábis arról az oldal már nem jönnék ki olyan jól a bolt meg mint kiderült Miskolcon van
2012. nov. 1. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!