Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mikor szoktatok a karacsonyfat...

Mikor szoktatok a karacsonyfat disziteni?

Figyelt kérdés

Kinn elek kulfoldon,es itt mar novemberben megkezdodik az unnepi hangulat! Ilyenkor mar sokhelyen allnak a karacsonyfak! Nagyon jonak tartom ezt,mert igazi karacsonyvaras van!:)

Magyarba gondolom ez meg nem divat,vagy igen?:)



2012. nov. 10. 17:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24-én.
2012. nov. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én csak a lakást szoktam kidekorálni, bronz vagy ezüst vasárnapon, attól függ mikor milyen kedvem van:)

A fát azt mi a párommal már 4 éve 23-án este állítjuk fel, mert 24-én szoktunk menni anyósomékhoz és mivel korán reggel indulunk így 23-ára kerül a sor.

2012. nov. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
24-én délelőtt szoktuk itthon a karácsonyfát feldíszíteni, viszont az ünnepi hangulat, a díszítés már korábban megvan. Van egy kicsi fiúnk, akinek ugye jön a Mikulás, így Mikulás környékén már mikulásos dolgok vannak az ablakban, majd ezt követően jönnek a karácsonyi díszek is az ablakba, meg a lakásban is.
2012. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
23-án szoktuk feldíszíteni a fát! :)
2012. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
24-én, délután 1-2 óra fele.
2012. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

24-én szoktuk otthon.

De új otthonomban, másképpen van. A férjemnek decemberben van a szülinapja, és annyira jó kedvünk lesz, hogy feldíszítjük a fenyőnket! :D (Műfenyőnk van.)

2012. nov. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
69%

Hát a karácsonyi zenék nagyjából november közepétől-december elejétől vannak nálunk plázákban, rádiókban.

A karácsonyi akciók december elejétől folyamatosan.

Karácsonyfa november közepétől itt nincs, max december elejétől, de csak a plázákban, és hasonló helyeken, otthonokban nem.

Itt az adventi időszak alatt indul be a karácsony igazán, ami november vége.

Sokak szerint az 1 hónapnyi "Merry Christmas" hangulat is sok, ami nálunk van, a legtöbb embernek 1-1,5 hét után már elege van az egészből.

Mivel sok ország "elnyugatiasodik", ezért itt is egyre inkább "divat".

Amúgy melyik országban élsz?? :D

2012. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én Angliában élek, és én is azt tapasztaltam hogy már novemberben sok háznál állnak a fák, DE ők dec. 24-én karácsonykor vagy 1-2 nappal utána bontják is le.

Nekem nem tetszik ez, mert elrontja a karácsonyi hangulatomat, így én a szokásomhoz híven csakis december 24-én díszítek fát, és januárban bontom le.

2012. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
24.-én délután,volt már,hogy nem akkor sikerült és úgy valamiért nem is volt meg azzal kapcsolatban a hangulatom,de ez csak rám vonatkozik.
2012. nov. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Angliaban elek! Magyarban otthon , mi is 24 en diszitettunk, de nekem bejon hogy elobb diszitsunk fat! Elhiszem hogy sok embernek eleg par het karacsonyi hangulat, sok rossz dolog tortenik otthon!:(

Koszonom a valaszokat!:)))

2012. nov. 11. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!