Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyra adtatok-e már...

Karácsonyra adtatok-e már élményajándékot? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

2012. nov. 13. 10:22
 1/6 Kései Sirató ***** válasza:
Tavaly Karácsonykor a szüleimet leptem meg egy 2 éjszakás wellness üdüléssel, és nagyon örültek neki, el is utaztak januárban
2012. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kései Sirató ***** válasza:
Tavaly Karácsonykor a szüleimet leptem meg egy 2 éjszakás wellness üdüléssel, és nagyon örültek neki, el is utaztak januárban.. Az egész attól volt jó, hogy tudtam, különben nem utaznának el. Jól érezték magukat és jobban örültek neki, mint egy ajándéktárgynak.
2012. nov. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Eszter87 válasza:
Barátom régóta szerette volna kipróbálni, hogy milyen repülőgépet vezetni. Megleptem vele egy éve, azóta gyakorlatilag minden nap elmondja, hogy mennyire szuper volt! Én a Meglepkék nevű csapatnál vettem az utalványt neki.
2012. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hümpfnerné válasza:
Én adtam! Férjem nagy fegyver őrült, befizettem egy agyaggalamb lövészetre, alig tudta letenni a puskát, jól sült el :) Az ajándékkatalógus oldalon találtam, ha jól emlékszem.
2012. nov. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Fater Ariel-Atom vezetést kapott a nővéremtől meg tőlem karácsonyra, baromi gyors utcai autó, nyomta neki a gázt, mint egy őrült, nagyon élvezte! Én innen szereztem annó: [link]
2012. nov. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem ajándékozz terepjáró vezetést, vagy quad túrát, mindkettő nagyon nagy élmény. nem akarok reklámot csinálni senkinek, de ha beírod a google-ba hogy "terepjáró vezetés" akkor van egy csomó tuti ajánlat
2012. dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!