Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek várható nagyobb...

Szerintetek várható nagyobb bevásárló hullám dec.21 után, ha rájönnek, hogy mégsem lett vége a világnak?

Figyelt kérdés

Vagy azért a legtöbben így is megveszik időben az ajándékot?

Attól tartok, jobb lennem mindent még jóval előbb beszerezni, mert 21 és 24 között a szokásosnál többen lesznek majd a boltokban.

Mit gondoltok?



2012. nov. 15. 08:37
1 2
 1/11 Antimod ***** válasza:
100%
Akár elképzelhető, bár nem hiszem, hogy különösebben nagy hatást vált ki az aktuális világvége-elmélet. De 21. után mindig katasztrófaturizmus van a boltokban, így még azt is nehéz elképzelni, hogy a szokásosnál többen vannak ott. :)
2012. nov. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Igen,biztos hogy nagy tomeg lesz dec.21.-e utan a boltokban) de nem az elmaradt vilagvege miatt,mindig tomeg van olyankor. Sokan varnak az utolso pillanatig a vasarlassal,vagy mert nincs sok penzuk,es sok mindent kicsit olcsobban adnak mar akkor,vagy egyszeruen halogato tipusok. Szoval vegyel meg mindent idoben,amit csak tudsz)
2012. nov. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

szerintem nem különösebben, vagyis nem jobban, mint amúgy lenne.

Biztos, hogy én el˝re megveszem az ajándékokat. Ha úgyis világvége lesz (amit erősen kétlek!!) akkor meg nem tökmindegy, hogy elköltöttük ajándékra, vagy megvan az ára? Úgysem érnénk semmit egyikkel se.

2012. nov. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Nem hiszem. Úgy vélem, hogy aki komolyan hisz az akkori világvégében, az előtte fog alaposan bevásárolni, kiélni magát, mert úgysem kell a jövővel törődnie.


Ami viszont fogyni fog, az a "Túléltem 2012 dec. 21. világvégét" feliratú póló :)

2012. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dehogy várható. Hitetlen ez mind, megveszi jó előre a karácsonyi ajándékot. Vagy annyira buta, hogy erre nem is gondol...
2012. nov. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

:DDDD


jaj ezen jót mulattam kedves kérdezö.


de amit az utolsó ír azzal kell egyett értenem. miért akarnáma világ vége miatt vissza tartani magamat a vásárlásban? ha világ vége lesz akkor nem mindegy mennyit költöttem karácsonykor? ha meg nem lesz jól ráfargtam.


de 21-24 között azért lesz nagy felhajtás mindenhol, mert hétvége. mert sokan akik elfoglaltak decemberben azt gondolják majd utolsó hétvégén mindent jobb megvenni, akkor már nem kell nagyon dugdosni.

2012. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki tudja, hogy nem lesz világvége december 21-én.
2012. nov. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tuti nem lesznek többen hisz alig tudnak valamit az emberek meg sokan nem hisznek semmiben úgyhogy édes mindegy. :D



Én sem hiszek a világvégében de azért néha elgondolkozok, hogy mi van ha igaz? :D Biblia is azt írja, hogy lesz valami... :D De sok buktató is van azért. Tuti nem lesz semmi. :D Na meg ha ennyi kérdés van már 2012 dec 21ről..még a végén mi magunk hozzuk ide a világvégét mert annyit fecsegünk róla. :D

2012. nov. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nagy lesz a felhajtás,de nem csak emiatt,hanem azért is mert hétvége lesz és az utolsó napok karácsony előtt.

Egy biztos az ásványvizeket meg a konzerveket még előtte elviszik mind a boltokból,hogy beraktározhassanak a pincébe a világvégétől félők,úgy mint 1999.12.31.-én amikor nem a maják hanem az Y2K miatt fostak.

2012. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Túléltem 2012 dec. 21. világvégét" feliratú póló :)


ez nagyon jó ötlet!

kár, hogy nem vagyok pólógyáros

2012. nov. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!