Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen XBOX-ot érdemes venni?

Milyen XBOX-ot érdemes venni?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, egyáltalán nem vagyok otthon a témában, soha nem foglalkoztam ilyesmivel, de a fiaim nagyon vágynak egy ilyenre. Nincs kihez fordulhatnék. Kérlek egyszerű válaszokat adjatok, a szakszavakat nem értem ezzel kapcsolatban. Köszönöm.


[link]


Ezek egyáltalán egész XBOX-ok? Csak egy rúd az egész.


2012. nov. 15. 19:55
 1/2 anonim válasza:
100%

Igen, ami a képen van, az egy Xbox. Ez a fekete rúd lényegében maga a játékkonzol. Tehát amibe be lehet rakni a játékokat, amit veszel hozzá. Gondolom a fiaid biztos értenek hozzá, előbb kérdezd meg, hogy pontosan milyet szeretnének. Ugyanis amit most belinkeltél, olyan dolgokat tud, hogy mozgással irányítható a játék, tehát ahogy ők mozognak, úgy fog a játékbeli karakter is. Vannak ennél még egy fokkal egyszerűbb modellek, amihez adnak joystickot (ilyen kis gombos szerkentyű, amit csak nyomkodni kell, és nem a testet használni). Gondolom, mivel még nem olyan nagyok a gyerkőcök, biztosan a legújabbat és a legjobbat szeretnék. Amit belinkeltél, szerintem alkalmas lenne a célra. Külön fejleszteni nem kell semmit, van beépített memóriája, emellett pedig tényleg olyan élményt nyújt, amire érdemes beruházni, mert hosszabb távra szól, és nem feltétlenül csak gyerekeknek.

Tehát összegezve: Igen, ami a képen van, az maga az Xbox. Ehhez kell majd még játékot venned pluszba, mert csak úgy lehet vele játszani. Ha elfogadsz egy tanácsot, ne interneten keresztül vedd meg. Elég sok elektronikai üzletben, vagy direkt erre szakosodott játékkonzol boltban meg tudod venni személyesen, ott pedig készségesen segítenek neked, és elmondják a fontos tudnivalókat is. Plusz karácsony táján tök jó kis akciók szoktak lenni, és kifoghatsz egy olyan csomagot, amiben a gép mellé adnak egy játékot is.

2012. nov. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a tökéletes, hasznos és mégis egyszerű választ. Nagyon örülök neki. Felpontoztalak. A fiaimat azért nem akarom megkérdezni, mert akkor rögtön kitalálják, hogy ezt hozza nekik a Jézuska, azt pedig nem szeretném, egyébként igen, még kicsik.
2012. nov. 15. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!