Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ezen a Karácsonyon valami...

Ezen a Karácsonyon valami különleges ajándékkal szeretnék előrukkolni, mi legyen az? (többi lent)

Figyelt kérdés
Saját készítésű ajándékra gondoltam :) de nem fotóalbumra, naptárra… stb.

2012. nov. 16. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól is függ, kinek. Női szeretteknek saját készítésű receptkönyv, benne itt-ott elrejtve celofánba csomagolt fűszerek, hozzávalók?

Nővérem nagyon szeret kis gyöngyállatkákat csinálni, tavaly vettem neki egy 9 fiókos kis szekrénykét, lefestettem, szalvétáztam, és megtöltöttem a fiókokat különféle gyöngyökkel meg huzalokkal. Máskor egy szintén festett, szalvétázott fadobozkába sk festett üveg mécsestartót raktam, néhány illatos mécsessel és némi édességgel kísérve. Sógorok, bátyám, apám meg saját készítésű különleges likőröket kapnak, festett bortartó dobozkában. Sógornőm egy nagy, 5 literes festett dunsztos üveget, megpakolva különleges fűszerekkel, teákkal, egyéb érdekességekkel. Egyik nővérem meg édesanyám meg sk naptárat, jelölve benne a család jeles napjait, illetve mindenki kap 1-1 üveg különleges olajat (gombával ízesített, kakukkfüves, chillis, egyéb fűszerek olaj), szintén házi készítésű. Rengeteg dolgot ki lehet találni, de ezeket már mind el kell kezdeni sebtiben, hogy kényelmesen kész is legyen, én már nyár óta gyártom/berszerzem őket, mostanra majdnem mindenkié megvan.


A gyerekek is kapnak 1-1 könyvet, és mellé társasjátékot, és egy kisebb saját készítésű társasjátékot.

2012. nov. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

itt tudsz egyedi pólót készíteni - te magad tervezed meg, fested meg. vannak sablonok is, nem nehéz:

www.hathinta.hu


itt meg kerámiákat tudsz festeni: www.madebyyou.hu

2012. nov. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. nov. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
főzzél narancs- vagy hagyma lekvárt, és egy szép üvegbe tedd, szép karácsonyi anyaggal vagy papírral díszítsd a tetejét, az üveget is megfestheted. Ezekre a főzőcske oldalakon sok ötletet találsz...
2012. nov. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!