Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékot készítsek a...

Milyen ajándékot készítsek a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Eddig minden évben ugyanolyan ajándékot adtam nekik(színes lap,benne egy amatőr rajzzal).Az előző karácsonyon már kicsit láttam rajtuk,mintha unnák már az ilyenfajta ajándékokat.Valami olyan ötlet kellene ami nem túl csicsás,mégis szép,és könnyen elkészíthető.Előre is köszönöm a válaszokat!!

2012. nov. 16. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.


Ezen az oldalon szemezgethetsz,hátha van olyan,ami kedvedre való.

[link]

Esetleg készíthetnél valamit (kép,asztalterítő,szalvéta) keresztszemes hímzéssel.

[link]

Itt van néhány minta,de ha a googleba beírod hogy karácsonyi keresztszemes minták,ott is találhatsz mintákat.

2012. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat,elfelejtettem írni hogy csak 11 éves vagyok. Nem tudok varrni sem hímezni,nincsen flitterem meg ilyenféle tárgyaim.Én valami papír dologra gondoltam.
2012. nov. 17. 09:21
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


neked is ezt tudom ajánlani, Biztos találsz valamit :)

2012. nov. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!