Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Gáz egymásnak pénzt adni...

Gáz egymásnak pénzt adni karácsonykor?

Figyelt kérdés

6 éves kapcsolat, az ajándék egy-egy tízes egymásnak karácsonyra.


Szerintem ez borzasztó, nekem az jön le, hogy ennyire nem foglalkoznak egymással... vagy nem is tudom. Én még ilyet nem hallottam eddig.


2012. nov. 17. 22:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, lehetne az is, hogy nem adnak egymásnak semmit, csak ennek semmi értelme.
2012. nov. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem is az a fura, hogy gyakorlatilag kicserélik a bankjegyeket és le van tudva a karácsony.
2012. nov. 17. 23:06
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Gáz,de nem az ő hibájuk,ezt hozták otthonról.Sajnos a férjem családja is ilyen,bármilyen alkalom van,nesze egy tízes,meg egy üveg bor,és ha ezt nevelik bele valakibe,akkor semminek nem tud örülni,és ezen nehéz változtatni.Szerencsére nekem sikerült.Tudja,hogy nekem mennyire fontos a karácsony,ezért hajlandó törni a fejét,hogy milyen apróságnak,személyes dolognak örülnék:)
2012. nov. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy rég beszéltünk ilyenekről konkrétan, engem azért is lepett meg, mert pár éve, még együtt terveztünk, hogy melyikőnk mit vesz a párjának. Most is kérdeztem, mert bár már van pár ötletem kíváncsi voltam hátha valami jó eszébe jut, mert mindig tök jókat gondolt, de aztán mondta, hogy már egy ideje az ilyen alkalmakra, csak adnak egy-egy tízest egymásnak és ennyi.
2012. nov. 18. 00:03
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen ebben a formában elég gáz:D

Én is mindig pénzt kértem rokonoktól de az más mert akkor még gyerek voltam azt visszaadni nem kellett, de ez...

Gyakorlatilag semmit sem adnak egymásnak, még ha megbeszélik hogy levásárolják a 10-est akkor egy kicsiny értelme van, de akkor sem az igazi.

2012. nov. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
szerintem zseniális :D egyfajta komédiát csinálnak ezekből a fogyasztói ünnepekből :)
2012. nov. 18. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem hogy mi ebben a lényeg. Kicserélik a 10 ezrest? Akkor minek adják egymásnak? Adjanak egy nagy puszit és le van tudva a dolog.

Elég hülyén jönne ki, hogy a párom elém állna, előkapna 1 db 10 ezres bankjegyet, hogy "Boldog karácsonyt"

Én meg elővennék 2 db 5000 forintot hogy mégse a 10 ezrest adjam egy összegbe, csak a változatosság kedvéért, hogy "neked is boldog karácsonyt" Mi értelme van ennek?

2012. nov. 18. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Remélem a mi kapcsolatunk férjemmel nem fog idáig süllyedni. :S
2012. nov. 18. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már sokkal praktikusabb lenne, ha az egyik egy tízezrest adna, a másik meg vissza egy ötöst meg öt ezrest, és akkor legalább fel lenne váltva. :D
2012. nov. 18. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Sipos Lajosné válasza:
100%

Ez nem ajándékozás. A karácsony egyébként sem az ajándékokról szól. Sokkal jobb lenne, ha inkább valami bensőséges programot csinálnának, vagy megpróbálnának megállapodni abban, hogy csak személyesen készített ajándékokat adnak egymásnak.

Ez lehet egy jó étel, süti, barkácsolt valami, amihez éppen van tehetségük.

Én ezt javasolnám.

2012. nov. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!