Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonykor fog először...

Karácsonykor fog először találkozni egymással a két anyós. Szerintetek mit ajándékozhatnának egymásnak? (eddig még egyszer sem találkoztak)

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Nyugalmat, szeretetet.
2009. dec. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen érdekes lesz, ahogy mi megajándékozzuk a szülőket, a két anyós meg csak bájosan mosolyog egymásra. Tárgyra gondoltam, ha nem lett volna egyértelmű...
2009. dec. 15. 21:53
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
nálunk egy cserép virág volt az ajándék, illetve egy gyümölcstál szépen becsomagolva,de előnyöd van ha kávéznak vagy teáznak.Esetleg egy asztalidísz?
2009. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
21:54-es köszönöm, ezek tényleg jó ötletek.
2009. dec. 15. 22:00
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Nem értem a kérdést. Te vagy az összekötő a két nő között, s tanácsra lenne szükséged. Vagy csupán találgatásba kellene bocsátkozni? Igazából mi is lenne a kérdés?
2009. dec. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenkor elég valami apróság: virág, bonbon, kávé,vagy valami karácsonyhoz kapcsolódó dolog (pl. karácsonyi terítő, szép karácsonyfadísz vagy asztali/ajtódísz, gyertya...). Tényleg csak valami jelképes, hiszen még nem is ismreik egymást és egymás ízlését.
2009. dec. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az ötleteket. Én is valamilyen jelképes dologra gondoltam.
2009. dec. 15. 22:15
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne olyan ami maradandó, nem kell, hogy azt nézzék évekig. Kávé, tea, bonbon.
2009. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem a minden második válaszoló unatkozott, másképp nem értem, minek írogatnak fölösleges és kellemetlen és mondanivaló nélküli válaszokat ide? Miért nem hívja fel az anyját, ha úgy ráér?


Figyelmes dolog lenne, ha az a kis apróság mégis valami személyes lenne. A kávé is jó pl. de ha a kedvenc kávéja vagy egy olyan kávés doboz, ami illik hozzá, akkor lehet, hogy kedvesnek tűnik,hogy utánaérdeklődött.


Ha olyan közvetlen az illető anyuka. Ha kicsit komolyabb, befeléfordulóbb, akkor jobb valami általános ajándék, hogy ne érezze túlságosan tolakodónak.


Nagyon jó, hogy közvetítessz, ha nagyon eltérőt adnának, az kellemetlen lenne.


Díszt csak olyat, amiről tudjátok - a gyereke tudja -, hogy ki is teszi.

2009. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. dec. 15. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!