Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek az osztálytársamnak?

Mit vegyek az osztálytársamnak?

Figyelt kérdés
Az osztályban mindenki kihúzott egy netet, akinek ajándékot kell venni karácsonyra. Kb milyen értékben szoktak ilyet venni? és mondanátok pár tippet, hogy mit? Rocker lélek, 10. osztály :)
2012. nov. 18. 16:32
 1/5 A kérdező kommentje:
*nevet, bocsi :D
2012. nov. 18. 16:42
 2/5 A kérdező kommentje:
ja, és lány, ez lemaradt :) 16 éves
2012. nov. 18. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy fekete sál vagy a kedvec bandájával póló/öngyujtó(hogyha cigizik).
2012. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Mi anno mindig megbeszéltük milyen összegért vegyünk ajándékot. Szerintem max. 2 ezer forint legyen,de az lenne a legjobb,ha azért ezt letisztáznátok előtte. Jövőhéten azon az órán,amelyiken húztátok vesd fel az ötletet,hogy beszéljétek meg az összeghatárt.

Szerintem vehetnél neki rockeres karkötőt,nyakláncot mellé valamilyen bon-bon vagy a kedvenc édességét. Valahogy megtudakolhatnád,miket szeret és olyasmit vehetnél.

2012. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket, kicsit 'szimatoltam' már utána, hogy mit szeret, van is egy ötletem :)
2012. nov. 24. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!