Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek az osztálytársamnak...

Mit vegyek az osztálytársamnak karácsonyra? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
14 éves, lány, az egyik barátnőm, de semmi ötletem nincs mit vegyek neki. Nem túl drága ötlet kéne, mert max. 2000 forintért lehet venni. Nem fontos h. venni lehessen, én is szívesen elkészítek ilyen dolgokat.
2011. dec. 11. 16:40
 1/5 anonim válasza:
100%
ha barátnőd, akkor biztos van közös képeket, vegyél neki képkeretet.. meg valami apróság (toll, körömlakk vagy akármi)
2011. dec. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nőies parfüm de lehet valami szép ékszer, öv, cd, dvd film stb.. :)
2011. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nálunk is van ajándékozás. És én is szintén a barátnőmet húztam. Én két prüss állatot vettem neki, egy telefon tartót, és egy csokit.

Nem túl sok. Csak nézd azt hogy milyen a stílusa. Ha szereti a telefonját vegyél telefon tartót. Ha plüss állattal alszik, plüss állatot. Ha szeret írni, vegyél neki kemény kötésű könyvet, és egy menő tollat. :D ilyenekre gondolj!

2011. dec. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mondjuk így, hogy nem ismerem a stílusát, csak magamból tudok kiindulni. Én például örülnék egy pici cserepes virágnak, mert azt magamtól nem vennék, viszont nagyon tetszenek. A körömlakk szintén jó ötlet, vagy vmilyen sminkcucc, egy csokival. Egy lány ilyeneknek mindig örül :)
2011. dec. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
esetleg 1 bögrét vagy kispárnát amin a képetek van, esetleg a kedvenc együttese, előadója!
2011. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!