Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mikor díszítitek fel a lakást?

Ti mikor díszítitek fel a lakást?

Figyelt kérdés
Ez a hétvége korai lenne? :)
2012. nov. 19. 13:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És hogyan?Mikkel? Vmi saját kézi gyártású dísz esetleg?
2012. nov. 19. 13:24
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Nem szoktam lakást díszíteni. Szerintem semmi értelme telerakni színes giccses villogó meg mindenféle cuccokkal.
2012. nov. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
December első napjaiban szoktam díszíteni, fényfüzérrel, ablak díszekkel, koszorúval, kis figurákkal, ablakmatricákkal, girlandokkal, gyertyákkal. Vannak köztük saját készítésűek és boltiak is, és minden évben csinálok és veszek is hozzá még pár újat.
2012. nov. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi december 20-21-én szoktuk feldíszíteni a lakást, és december 24-én díszítjük fel a fát!
2012. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy-két matricát szoktunk tenni az ablakokra, meg egy kisebb koszorút a bejárati ajtóra. Általában december elején. A fát pedig 24-én, délután olyan 1-2 óra körül.
2012. nov. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kb igy szoktuk mi is mint az utolso valaszolo, csak a karacsonyfat akkor kezdjuk mikor elkezd esteledni:) ugy meg hangulatosabb:)
2012. nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Karácsony előtt 1-2 héttel szoktam elkezdeni,de nem szoktam túlzásba vinni. Gyertya az ablakba,asztaldísz az asztalra és készítek néhány karácsonyi képet üvegfestékkel az ablakra.
2012. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagy túlzásokba mi se szoktunk esni, van égősor az ablakba, egy asztali dísz, egy ajtódísz, meg pár karácsonyi hóember/rénszarvas. Mi 24-ikén délelött díszítjük a fát, mert utána az én szüleimhez megyünk ebédre, délután pedig a párom szüleihez, este vagyunk otthon kettesbe, addigra meg fáradtak lennénk díszíteni:)
2012. nov. 20. 08:55
 9/12 Kameko-san ***** válasza:
Mi is valamikor december elején szoktunk díszíteni. Csak égősört szoktunk tenni az ablakra, egy kis díszt (koszorút, vagy ilyesmit) az ajtóra, karácsonyi terítő a nappali asztalra és pár karácsonyos dolog a lakásban pár helyen.
2012. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én akkor szoktam elkezdeni díszíteni, mikor már nagyon unom a szürkületet és kezdek depisebb lenni, vagy már az idegeimre másznak a mindenhonnan a képembe kényszerített karácsonyi giccsek és jó kicsit a magam kedvére kiszépíteni az otthonunkat, hogy legyen egyáltalán kedvem várni az ünnepet :) Ez általában december elején jön rám és ezek a díszek maradnak is úgy január közepéig. Nem sok minden, néhány girland a folyosóra, szobaajtók köré, adventi koszorú az asztalra, ilyenkor sütök egy adag mézeskalácsot is, és megveszem az első szaloncukrokat, fahéjas teát főzök, beteszek néhány karácsonyi zenét és máris jobb a kedvem :) Idén ezt már a gyermekemmel együtt tehetem, így még jobban fog esni :) Ha neked már most igényed lenne rá, szerintem nyugodtan, senki másnak nem szól ez, csakis saját magad és családod örömére :)
2012. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!