Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan díszítitek fel a...

Hogyan díszítitek fel a lakást? Ötletek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 07:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazi díszítést nem készítek. Van sok-sok gyertyatartónk, meg karácsonyi asztali dísz, nagy vászon csizmák mikulásosak, ezek ki vannak rakva a lakásban. És persze majdnem minden nap a gyertyás párologtatóba teszünk fahéj, szegfűszeg, vanília, narancs, tehát téli illatot. :) Belépsz a lakásba, és azonnal karácsonyi fílinged lesz. :)
2010. dec. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagy dolgok nálunk sem lesznek, így is úgy érzem, kásosz van mindig a lakásban, nem akarom még mindenféle díszítéssel is tetézni.

A gyerekszoba ablakába már tettem ki egy nagy papírhópihét (én gyártottam), talán még valami kerül ide. És a bejárati ajtón van dísz. Még a kinti korlátra kerül girland, de majd csak pár nappal karácsony előtt. (Én nem vagyok híve annak, hogy már jóval karácsony előtt minden csillog villog, bárhová megyünk.)

2010. dec. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kásosz = káosz :)
2010. dec. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, igen, azt nem írtam, hogy a gyerekszoba ablakára tettem ablakmatricákat: 1 télapót, 1 karácsonyfát, 1 hóembereset, és két óriási hópihét. Azt ajtón van kopogtatódísz, meg a kapunkon is.
2010. dec. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én így díszítettem: kandalló tetejére girland kis ajándékcsomagokkal díszítve + két oldalon lelógatva kiscsizma. Az étkező asztalon van egy mini karácsonyfa + gyertya, az étkező ablakban van egy sor elektromos gyertya (tudod az a piramis szerű) mellette másik ablakban sima gyertya, van egy elválasztó falunk annak a tetején lesz girland, a konyha pult alatt girland kis díszekkel, csengőkkel, konyha ablak 2 ablakon matrica középen fenyőfa alakú világó dísz, az ablakban mikulás sereg:) bejárati ajtón harang alakú dísz, kerítésen hóember dísz az ajtón, itt ott a lakásban egy egy gyertya-télapó-hóemberes álló dísz, a kislányom szobáját most fogom feldíszíteni, hópelyheket gyártok az ablakba, meg kiteszem a szekrényére a hóemberes csizmát amit tavaly kapott, hát ennyi:)
2010. dec. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én régen soha nem díszítettem a lakást, mert egyáltalán nem vagyok kreatív, nincs érzékem ilyesmihez sajnos. De most erőt vettem magamon, hátha kisfiam is értékelni fogja.

A gyerekszoba ablakába raktam papír hópelyheket, innen nyomtattam: [link] A szekrényre pedig hóember és télapó ablakmatricát ragasztottam.

A nappaliban az ablakba lógattam karácsonyi díszeket, és karácsonyi gyertyatartókat tettem ki. A tükör köré girland került, a bejárati ajtóra pedig egy kis dísz.

Ahhoz képest elég jó lett:)

2010. dec. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!