Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra?

Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
13éves fiú vagyok és nem tudom mit szeretnék tavaly pénzt kértem és az össze gyűlt pénzből ,meg én is beleadtam vettem egy tévét idén psp-re gondoltam nézegettem és jónak tűnt de igazuk volt a szüleimnek hogy nincs értelme hisz itthon itt a gép annyira nagyon nem utazgatok ,hogy szükségem lenne rá meg papámék is azt mondták nekem meg a testvéremnek ,hogy ne pénzt kérjünk már keresgéltem interneten szórakoztató elektronika néven de semmit nem találtam de még nem is lenne fontos ,hogy valami ilyen készüléket kapjak hanem valami különlegességet mint szemüveg kamera de interneten semmit nem találtam átnéztem az ilyen oldalakat meg nem akarok olyat amit nem használnék valami olyan kéne amivel el lehet lenni nem unom meg állatra is gondoltam de azt nem nagyon mert kutya még nem kell egy hónapig csincsilla lázban voltam de elmúlt az is aztán nem lenne jó ,hogyha az ajándékom is így járna esetleg tud valaki olyan "készüléket" ami hasznos és kibírnám használni nem csak 13 évesen hanem akár 5 év múlva is (nem telefon mert azt ballagásra ígérték mivel arra szükségem is lesz az utazás miatt)xbox,ps konzolok is jók lennének de barátaimnak is van és annyira nem fogott meg az lenne jó ha lenne hobbim,vagy valami gyűjteményem és akkor ahhoz kérnék de még nincs semmi ami úgy megfogna
2012. nov. 19. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen távirányítós autó, repülő. Említetted a szemüvegkamerát is. Olyat nem ismerek én sem, de toll kamerát igen. Táblagép esetleg. Vannak már olcsóbbak is.
2012. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérj Guild Wars 2-t, garantáltan nem fogsz unatkozni.
2012. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérj Wii-t.
2012. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne kérj semmit bízd a szüleidre... én azt szeretem a karácsonyban, hogy meglepetést kapok nem élvezném, ha én kérnék előre valamit
2012. nov. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Készüléknek xboxot tudnék ajánlani, nekünk van kinecttel, és megunhatatlan, hogy ha mindig új játékot kapsz hozzá :D

De amúgy sportolni nem szeretsz? Mert akkor kérhetnél valami sporteszközt, vagy havi, fél éves bérletet valami sportcentrumba, vagy uszodába.

Vagy esetleg olvasni nem szeretsz? Mert akkor könyvet is kérhetnél.

Vagy nem érdekel valami kiáltás, meccs, koncert? Mert akkor kérhetnél erre jegyet a szüleidtől.

És logikai játékokat nem szeretsz, pl rubkik kocka? Vagy kártyajátékot, pókerszett? Vagy egy hangszert nem szeretnél? Pl kérnél egy gitárt, és akkor már gitároktatót is kérhetsz hozzá :D

2012. nov. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!