Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek mit kérjek karácso...

Szerintetek mit kérjek karácsonyra anyuéktól?

Figyelt kérdés
magamról: 14 éves vagyok,lány, és hát anyu mostanában nem hagy békén ezzel a kérdéssel hogy mit szeretnék,de igazából még én sem tudom mert hát szinte meg van mindenem amire szükségem lenne laptop okostelo ruhák stb. szóval ti mit kérnétek a helyembe? ÖTLETEKET!

2012. nov. 14. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

> szinte meg van mindenem amire szükségem lenne laptop

> okostelo ruhák stb.

Ezt próbáld meg elmagyarázni nekik is.


> szóval ti mit kérnétek a helyembe? ÖTLETEKET!

Egy tábla csokoládét.

2012. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát már mondtam neki de ő akkor is venni akar valamit elvégre csak karácsony lesz.



a tábla csoki nem valami nagy ajándék szerü. :D

2012. nov. 14. 15:42
 3/5 anonim ***** válasza:

könyv

DVD

színházjegy

mozijegy

közös családi program

kirándulás (pl. Bécsbe az adventi vásárba, csak akkor előbb kapod meg az ajándékod)

e-book olvasó

vásárlási utalvány a kedvenc boltodba (ha most nem is kell semmi, majd fog kelleni később)

pénz

2012. nov. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hmm.. a pénzt már több barátnőm is ajánlotta meg hogy ők is azt kapnak de a pénzből mit vegyek? :D
2012. nov. 14. 16:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Tedd el tartalékba. Nem tudhatod: Lehet, hogy egy hónap múlva meglátsz egy ruhát, cipőt bármit, ami tetszik. És akkor jól fog jönni a pénz.


Bár kétlem, hogy egy szülő pénzt adna a gyereknek Karácsonyra. Elég személytelen. Biztosan szeretne neked valami különlegessel örömet okozni. Azért kérdezgetni, mert nem nagyon akar mellényúlni :) Ötleteket szeretne meríteni.

2012. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!