Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen karácsonyi ajándékokat...

Milyen karácsonyi ajándékokat fogsz vásárolni?

Figyelt kérdés
anyu, apu, testvér, barát, barátnő, párodnak, nagyszülőknek ? :)

2012. nov. 19. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

apa-kedvenc sorozatát dvdn

anya-szakácskonyv

noverem-matek feladatgyujtemeny+soduku könyv

nagyszülőknek-konyvek, elsősorban háborúsak

barátomnak házi készítésű fehercsoki likort+egy kozos kepunket ranyomtatom egy maci hasara:)

17/L

2012. nov. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

páromét nem írom le mert itt fekszik mellettem:)

De apumnak fotókönyvet csináltatok a testvéreim és magam gyerekkori fotóinkból időrendi sorrendbe.

Anyumnak elektromos seprűt veszek.

Mostohaanyámnak bőrpénztárcát és parfümöt.

Papámnak naptárat.

2012. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Csoki-Csoki-Csoki-Csoki-Csoki-Csoki! : )

Ez most sajnos elég szegényes karácsony lesz.

2012. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
sajnos nekunk is szegenyes lesz. a konyveket használtan vettem,a dvdt meg letoltottem. a parom macijaert fogok fizetni a legtobbet. de remélem örülni fognak:) 1. voltam
2012. nov. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%

anyának dolce gabbana óra

tesómnak h2o mop

szerelmemnek telefon :D

16L

2012. nov. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos még ennyire sem futja, mert költözöm és egyszerűen nem tudtam máshogy időzíteni így semmi pénzem nem marad karácsonyra.. Rajzolok mindenkinek valamit a páromnak sütök mézeskalács szívet.. Hála az égnek mindenki tisztában van a helyzettel, úgy hogy remélem nem sértődnek meg.. Mondjuk nekem sírhatnékom van a gondolattól, hogy majd mindenki bepakolja az ajándékokat a fa alá, meg csodaszép dolgokat vásárolnak egymásnak.. Én meg berakom a béna kis rajzaimat.. Pedig annyi ötletem lenne.. na nem baj.. Majd jövőre.:)
2012. nov. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Semmit nem veszek senkinek. Ugyanígy a család többi tagja sem vesz semmit. Karácsonyfát sem állítunk soha, nálunk a karácsony nem igazán nagy ünnep (mi inkább a szülinapokat ünnepeljük úgy igazán), ilyenkor inkább nagy ebédet tartunk a családdal és együtt töltjük a 24.-ét.
2012. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nagyrészt csokit meg kozmetikumokat,de az unokahúgoméknak játékot meg karácsonyi mesés könyvet.

Első csak kiváncsiságból melyik sorozat.

2012. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek varrtam és hímeztem névvel ellátott kispárnahuzatot. Mellé 1-1 kisebb doboz bon-bon-t adok.
2012. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én minden évben elmegyek a hobbiboltba és bevásárolok. Mindig ott találom ki, hogy kihez mi illik, persze egy kicsit előbb böngészek neten is előtte, ötleteket gyűjtök. Sokkal jobban örülnek annak, amit magam készítek, még ha csak apróság is. :)
2012. nov. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!