Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adhatnánk karácsonyra a...

Mit adhatnánk karácsonyra a 1,5 éves keresztfiúnknak?

Figyelt kérdés
Ruhája és auotója nagyon sok van.

2012. nov. 21. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Készségfejlesztő játékot.
2012. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aranyszabály. A gyerekek játéknak örülnek a legjobban. Én hamar megtanultam, hogy ha egymillió kisbaba vagy autó van akkor is van olyan baba vagy autó amiért sikongatni tud az örömtől.. Szóval én játékot vennék neki.. Ha imádja az autókat akkor vegyél neki tűzoltó kocsit, vagy rendőr autót.. Az én fiam imádta ezeket. Vagy vegyél neki vonatot. Egy nagy vonatot amit tologathat..
2012. nov. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vonat, autó, készségfejlesztő játék.
2012. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mókakocka
2012. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Labda
2012. nov. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kisfiunk másfél éves lesz Karácsonykor, tőlünk és a családtól a következőket kapja majd:

Lego Quattro építőkocka, habszivacs építőkocka, FP mókakockák (ezt hamarabb is lehet, de mi kipróbáltuk ismerősnél, egyáltalán érdekli-e őt, mert ismiéknél nem jött be, végül tőlük vettük meg, mert kisfiamnak bejött), egy nagy plüss Micimackó, hintaló, kismotor favonat és fürdős játékok. Remélem adtam ötletet, szép ünnepvárást!

2012. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ.

Bár sok autója van, de általában csak dobálja őket, nem nagyon köti le. A hintalót sem szereti. :(

A kézségfejlesztő játék az jó ötlet. :)

2012. nov. 21. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!