Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyra 6 hós kisbabának...

Karácsonyra 6 hós kisbabának mit adjak, ami megfizethető árban van?

Figyelt kérdés
sajnos a legtöbb bébijáték ára a plafont veri..

2012. nov. 20. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
6 hós gyreknek még mindegy mit veszel,de szerintem felesleges is,de ha annyira akarsz,akor vmi rágókát
2012. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért, egy 6 hós kisbaba nem a család része, vagy mi? (egyébként a keresztanyja és nagynénje vagyok, anyai ágon..) ha a nővére, (aki 5 éves) kap, akkor ő is. Rágókája egyébként is, van egy tucatnyi.
2012. nov. 20. 13:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy mit adsz neki, úgysem fog rá emlékezni...

[link]

2012. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne i haragudj,de nem írtad,hogy a cslád része,de az előzőnek van igaza:úgysem emlékszik rá,fel sem fogja a körülötte lévő forgatagot
2012. nov. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
lehet, hogy nem fog rá emlékezni, de ösztönként fog benne élni, hogy kihez hogy viszonyul nagyobb korában, mert ugye nem emlékszik rá, de mégis megmarad, valahogy elraktározódik benne. Pl: anyuhoz ragaszkodok, mert ő szeret engem. Ezt honnan tudná?
2012. nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
2012. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

két puszit.

miért mit kéne ???

2012. nov. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem egy gyönyörű takaró/pléd jó ötlet, pl. szép szines, esetleg plüss. Az egyrészt hasznos, másrészt egy 6 hónapos is felfogja a szineit, tapintatát, stb, jó "játék" és képességfejlesztő is neki, és később ha nagyobb lesz is megmarad, ugyanugy hasznos lesz és ki tudja, lehet hogy a kedvence lesz. :)
2012. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!