Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyet vegyek? Te milyet szoktál?

Milyet vegyek? Te milyet szoktál?

Figyelt kérdés
a boltból milyen sütiket szoktatok venni karácsonyra?

2012. nov. 21. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Boltból nem szoktunk venni. Mi sütünk otthon. Véleményem szerintem sokkal finomabb, hangulatosabb és olcsóbb is, ha otthon sütünk. Vannak egyszerű receptek, amiket kezdő is meg tud csinálni, szóval ez nem lehet kifogás.

Ha nagyon vennem kellene valamit, akkor vennék bejglit, mézeskalácsot, hókiflit. Ezek tipikus karácsonyi sütik.

2012. nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pesten Árpád hídhoz közel egy kis utcában van egy cukrászda ott szoktunk beiglit venni:csokoládésat,de rengeteg fajta ízű szokott ott lenni :)
2012. nov. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszadó írta, mi sem veszünk a boltból, csak ritkán, és általában teasüteményt, ami ilyen pléh dobozban van. De inkább otthon csináljuk a sütiket.
2012. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam venni,otthon sütök.

De mivel dolgoztam cukrászdában,így tudom mások miket szoktak venni:

Bejgli,hókifli,sajtos pogácsa, gyümölcskenyér, habcsók, linzer,ischler,zserbó. De az összes többi sütemény is nagyon kelendő pl. eszterházy szelet, dunahullám ,kapucíner szelet.Ezeket általában kis kockákra/téglalapokra felvágva szokták kérni.

2012. nov. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. nov. 22. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Még egyet kihagytam: a méteres kalács is nagyon kelendő ilyenkor :)
2012. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!