Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Műfenyőtök lesz, vagy valódi?

Műfenyőtök lesz, vagy valódi?

Figyelt kérdés
Úgy ránktört a jólét, hogy lassan egyikre sem lesz pénzünk. Az érdekelne, hogy melyik olcsóbb, gazdaságosabb.
2012. nov. 22. 14:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp a műfenyő éri meg jobban. Egy szebb élőfenyő nagyon sokba kerül,a műfenyő 1.) olcsóbb, 2.) jó esetben elég egyszer megvenni,és hosszú évekig lehet használni.

Én is régóta gondolkodok műfenyőn,de én imádom az igazit,így idén még biztos az lesz. A műfenyő nekem valahogy túlságosan is mű.

De remélem sikerül egyszer megbarátkoznom vele,és akkor nekünk is műfenyőnk lesz.

2012. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Valódi, töves fenyő. Már kiválasztottuk, de persze csak Karácsony előtt hozzuk el, egy ezresbe fog kerülni. Én mindenképp valódi fenyőt választanék, ha máshogy nem megy, akkor valahonnét szereznék pár fenyőágat egy vázába és kicsit feldíszíteném. Tudom, sokan szeretik a műfenyőt és tényleg praktikus, sőt egész szépeket gyártanak mostanság, ezért bocsánatot kérek azoktól, akik erre szavaznak, hogy ezt mondom, de én egyáltalán nem bírom a mű növényeket.
2012. nov. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

nekünk idén lesz először műfenyőnk méghozzá azért mert albérletbe lakunk a 10 .emeleten.

Na most elegem van abból hogy még áprilisban is elvándorolt tüskéket találok,2 ami a legrosszabb mikor bontjuk le a fát és hullajta a tüskéket na most lifttel azt levinni és az egész lépcsőházban söpörhetek fel..

Nekem tavaly lett utolsó év hogy ebből elegem lett úgyhogy műfenyő lesz. És olcsóbb is igen,tescoba néztem minap 3-4 ezerért nagyon szépek vannak,egyszer megveszem aztán csókolom.

Ja a másik erkélyünk sincs,tehát utolsó napokban tudom megvenni a fát,és mire díszitenénk a fűtés miatt már hull az egész lefele.

2012. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
A gazdaságosságát tekintve a műfenyő nyert. Évekig lehet használni, és nincs az, hogy külön el kell érte menni kocsival, vagy busszal (ami plusz pénz). Meg akinek első karácsonyfája lenne egy élő fenyő, annak talpba is be kell ruháznia, meg egy jó nagy favágó szerszámba. (Jó, van, ahol méretre vágják a törzsének az alját, de ez ritka.)
2012. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 bamboochatheone ***** válasza:
82%
Csak az igazi.
2012. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Igazi mellett szól:

-igazi

-jó az illata


Mű mellett szól:

-egyszeri kiadás

-nem hull a tűlevele

-kevésbé gyúlékony mint az igazi

-óvjuk a fenyveseket

-olcsó


Ennek ellenére én 7. éve nem foglalkozom a karácsonnyal. Akit szeretek egész évben szeretem, akit utálok, azt karácsonykor is utálom.

2012. nov. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Műfenyőnk lesz, és szerintem az is éri meg jobban. Nem hullik, csak egyszer kell kiadnod érte pénzt, és könnyen összerakható, hiszen csak a talpát kell rányomni, és utána szétnyitni az ágait, és kész.
2012. nov. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
91%
Mufenyonk van mar 3 eve. Valtozott a gondolkodasmodom.. es rajottem hogy mi szep abban ha mindenki kivagja a fenyofakat, eladjak jo dragan, a csaladok "feloltoztetik", orvendeznek egy kivagott,"halott" fanak, es 1-2het utan kidobjak:( Igaz hogy a valodi sokkal hangulatosabb, megtolti a hazat fenyoillattal, sbt. Ezt fenyoagakkal valo diszitessel is meglehet oldani:) es legalabb nem kell kivagni egy egesz fat. Jah, es a mufenyo olcsobb, csak egyszer kell megvenni.
2012. nov. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
műfenyőt vegyetek szerintem is, bár mi rendes fenyőt veszünk, amit majd ki tudunk ültetni, mert hát amit kivágnak és elszárad az csak pénz kidobás ez meg a kertünkben el lesz évekig akár.
2012. nov. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
jo otlet:)
2012. nov. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!