Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ez gáz ajándékötlet? Vagyis...

Ez gáz ajándékötlet? Vagyis kérés inkább.

Figyelt kérdés

Kérdezgeti a család, hogy mit kérek mit kérek... Ami ötletem volt, az is elvetettem, mert nincsen rá szükségem igazából. Ami jól jönne, az többszázezres tétel (új gép vagy kocsi, ja meg akkor néhány hordó benzin :D), ezt nyilvánvalóan majd saját fizetésből fogom előteremteni majd. Szóval valami praktikus kéne.

Olyan jutott eszembe, hogy vegyenek akkor x ezer ft értékben kaparós sorsjegyet, szeretek az ilyennel elmolyolni, kapargatni, ami ilyen bonyolultabb is akár aztán lehet a végén még többet is nyerek vele. Vagy elszórakoztattam magam ideig-óráig, aztán jöhet végre a bejgli meg a sok pihenés. Más nekem nem is kell.

Ti mit szólnátok, ha valaki ezt mondaná?

Ja és nem, nem vagyok szerencsejáték-függő vagy ilyesmi, mielőtt ez bárkiben felmerülne, havi kb. 1-2 alkalommal veszek magamnak, saját fizetésből.


2012. nov. 22. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha nekem valaki a "mit kérsz karácsonyra?" kérdésemre kaparós sorsjegyet kérne, megsértődnék..

Nem is vennék. Tudod miért? Mert az nem személyes ajándék. Elég idétlenül hangzik ha megkérdeznek hogy "na mit vettél Katikának? /Zolikának??

-Hát kaparós sorjegyeket...

Akkor inkább kérjen pénzt--

2012. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Én nem úgy gondolom, ahogy az első. Ha valaki megkérdezi,hogy mit szeretnél, akkor pont azért teszi, mert a te ötletedre kíváncsi és esélyes, hogy várja a választ, ami teljesen mindegy,hogy micsoda. Furcsának furcsa, de nem tartok hatalmas hülyeségnek. Gáznak pláne nem. Aki ilyenen megsértődik, az vegyen dezodort és ne kérdezgessen. Még talán emlékezetes is lehet, ha nyersz. :)
2012. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi első, de azért az nem kis ellentmondás, hogy megsértődsz a mit kérsz karácsonyra válaszra. Mert nem személyes... Megvan itthon mindenkinek mindene kb., legjobban a praktikus dolgoknak örülünk családon belül...
2012. nov. 22. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz :)

Szerintem személyeset nem kérésre adunk hanem magunktól,ha megkérdezik mit kérsz akkor nem azt mondod,hogy valami személyeset hanem amit szeretnél/amire szükséged van.

2012. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ötletes. :) Szerintem egyáltalán nem gáz, inkább kreatív.
2012. nov. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!