Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Anyukátoknak karácsonyra...

Anyukátoknak karácsonyra általában az ajándékot inkább veszitek vagy inkább csináljátok? Ha csináljátok, mit adtok idén neki, mit csináltatok neki eddig, aminek látszólag örült?

Figyelt kérdés

2012. nov. 22. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez erősen függ az életkortól. Olyan 15 éves korig el tudom képzelni, hogy valaki készítsen valamit, de azután már ciki, hacsak nem valami pöpec kézműves termék. - Szerintem.

Egy anyuka mindig örül annak, ha a gyereke sajátkezűleg készít valamit, de az legyen egy képeslap, egy fényképalbum, vagy hasonló, ne pedig a fő ajándék, szerintem.

2012. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elsőre azt hittem, hogy az anyám életkoráról van szó; elég szép lenne, ha ő 15, én meg 14 lennék... Ez már nekem is eszembe jutott, de anyám mindig azt mondja, hogy ő már felnőtt, amit szeretne azt megveszi és ezért inkább csináljak neki vmit...
2012. nov. 22. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2012. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fényképalbum tuti jó ötlet. Tőlem is kapott már saját készítésűt, a képeket is mi nyomtattuk, írtunk melléjük szövegeket, emlékeket. Igaz, hogy kapott mellé mást is, de ez volt a kedvenc ajándéka. :)
2012. nov. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
14... miért?
2012. nov. 23. 16:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert nem volt egyértelmű, azt hittem, hogy felnőtt vagy. Na, így már más. Nyilván nincs önálló kereseted, teljesen jó az, ha készítesz valamit és aranyos vagy, hogy már most gondolsz rá :)
2012. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém "megkegyelmezett" nekem, az új felsőrészt amit vett magának, azt részben betudta karácsonyinak is a névnapja mellett, én is adtam bele pénzt.
2012. nov. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!