Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tudnátok nekem segíteni?...

Tudnátok nekem segíteni? Milyen témáról vagy szereplőkről írjak karácsony, mikulással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A suliban lesz egy verseny, mesét kell írni December 15.-ig Nem olyan nagy dolog, még jelentkezési-díj sem kell, csak be kell adni egy mesét. Téma: mikulás, karácsony események, szereplők, tárgyak és helyszínek kellenének. Sajnos nekem nincs ötletem, jó lenne egy kis ihlet. Előre is nagyon szépen köszönöm mindenkinek.

12/L



2012. nov. 24. 07:08
 1/4 anonim válasza:
Próbáld meg azt, hogy nem számítanak az ajándékok, csak a család és a barátok. Szereplők legyenek az ajándékozók (Télapó, Jézuska) és a rokonság, valamint pár jóbarátod. Helyszín legyen egy otthoni meghitt, ünnepi vacsora Szent Este napján. Itt jönnek képbe a barátok, hogy aki az igaz barátod, azt meghívod és együtt ünneplitek a szeretet ünnepét! Tárgyak az ajándékok, a karácsonyfa a Télapó szánja, vagy hasonlók. Remélem sokat segíthettem! :)
2012. nov. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Loventina válasza:
Mese kell vagy elbeszélés? Szerintem írhatnál a Télapóról, meg Rudolfról, a vörös orrú rénszarvasról :)
2012. nov. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb karácsonyi mese arról szól,hogy valamilyen oknál fogva majdnem meghiúsul a karácsony,,de azt meg akadájozza valaki(k) és utána mindenki rosszak és jók együtt ünnepelnek.
2012. nov. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :D
2012. nov. 29. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!