Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan lehet karácsonyi...

Hogyan lehet karácsonyi hangulatot teremteni az adventi időszakban? Milyen díszeket lehet könnyedén készíteni otthon?

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Adventi koszorút én magam csináltam(obiban vettem a szalmaalapot pár száz forintért,terméseket fenyőgallyakat utcáról szereztem). rengeteg ilyen oldal van amúgy, hóspray minták ablakra,fenyőgirland(feldíszíteni színes gömbökkel) ajtó/ablak koszorú. Kreatív karácsony nézelődj gy a google keresőben. :)
2012. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szabad olcsó karácsonyfaizzót venni ?

vagy inkább ruházzak be drágábba ?

veszélyes lehet az olcsó ? vagy nem kell ilyentől félni ?

2012. nov. 24. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Szabad olcsóbbat is venni,de nem a kínain.

Én egyszer kiakartam húzni egy ilyet és csak a kábel maradt a kezemben,mert a dugó leszakadt róla,úgy hogy a házban is lecsapta az áramot.

2012. nov. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én jövőhét szombaton, 1-jén tervezem feldíszíteni a lakást :) Ablakra megy 2 izzósor (egy fehér és egy színes), plusz egy mikulás formájú.

Van egy pici műkarácsonyfa, azt a tévé tetejére teszem, meg még pár helyre elhelyezek ilyen karácsonyi kis díszeket, angyalkákat, rénszarvast. Tévé tetejére kerül még egy felhúzható, zenélő hógömb. A csillárra meg felakasztok pár szebb karácsonyfadíszt, amiről már most tudom, hogy nem kerülnek majd fel a fára.

Emellett rendszeresen szoktam adventi, mézeskalács, fahéj, narancs és szegfűszeg illatú illóolajat párologtatni ebben az időszakban :) Tuti a karácsonyi hangulat!! Nagyon szeretem az évnek ezt a részét!! :))

2012. nov. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 dolog van, amit én elviselek karácsonykor: az égősor az ablakban(fényfüzér vagy cső) és a radiátoron a narancs tele szegfűszeggel :D
2012. dec. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!