Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a 17 éves barátomna...

Mit vegyek a 17 éves barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
17 éves fiú, 5 hónapja vagyunk együtt. Szeret sportolni, kondiba jár, ezért is veszek már a dec. 28-i szülinapjára edzőkesztyűt, de azt már nem tudom kitalálni, hogy mit vegyek neki karácsonyra. Amúgy szereti nagyon Bud Spencert is, minden filmje megvan, ezért küldtem egy autogram meghívót is, de sztem az még nem fog addigra megérkezni.

2012. nov. 25. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Parfüm, nyaklánc. Vagy vegyél neki egy ajándék utalványt. Abból azt vesz magának, amit akar.
2012. nov. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni olyan pólót amit Bud hordott az "És megint dühbe jövünk"-ben Amin az van,hogy "Lick it and Love it",szerintem tetszene neki.
2012. nov. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aha, köszi most elkezdtem nézni ilyen pólónyomtatást is, van már 3100 ft-ért.
2012. nov. 26. 14:58
 4/6 anonim válasza:
100%
ajándékutalványt nehogy adj . én bárminek örülök nincs a fiúknál nagy igény de ha koncentrálsz arra hogy a haveroknak tudjon vele kérkedni hogy ezt kaptam a cicámtól az már bőven jó
2012. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 csajszigirl4 válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, csak mi már régebb óta vagyunk együtt.:) A páromnak egy könyvet néztem ki: Főzőkönyv pasiknak. Nagyon jópofa, minden recept úgy kezdődik h bonts ki egy sört.:D Főzni imád, a sört meg annál inkább.:) E mellé egy bögrét fogok csináltatni a saját képemmel.:) Remélem kaptál kis ihletet.:)
2012. nov. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jól hangzik ez a főzőkönyv :D Köszi a válaszokat.
2012. nov. 30. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!