Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek mit kérjek karira?

Szerintetek mit kérjek karira?

Figyelt kérdés
Szeretem az informatikát,filmeket és az érdekes dolgokat tehát nem sportféle,dezodor,hajzselé,sampon,tusfürdő én fiú vagyok 13 éves szeretem az informatikát olvasni is szeretek de csak olyat amit én válsztok ki mert a érdekel biztosan, érdekel a különböző latex maszkok készítése arcfestés (halloweeni) logikai cucc esetleg ha bármi ötletetek van akkor lécci irjatok amugy különleges ajándékokat szeretek tehát érdekességeket és ne leyen drága kb.: 0- 40.000,-Ft-ig(nem egy valakitül hanem mindenkitöl pénzt kérek és abból meg ami eddig van) és arra is gondoltam hogy kéne egy új gép de sajnos a szüleim nem dtudnak venni mert nem keresnek annyit tehát teljesen önnállóan kéne összegyűjtenem és legalább 2 év lenne hogy összegyűjtsem a gépházra a pénzt szolval nem vayok enyire türelmes és ezért kérdezem hogy szerintetek mi legyen aki tud adni ötlete aznnak köszi :)

2012. nov. 25. 13:14
 1/6 schocko ***** válasza:
100%
lapátot, talicskát
2012. nov. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Kérj egy tabletet. Már 25-30 ért is van.
2012. nov. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
karira:barit,telcsit,nyaklánccsit,pulcsicsit,Jancsit,számítógépcsit,ikszbokszcsit,.......kerira nem kércsizni szoktak,hanep kapcsizni ajándékcsit ami meglepetéscsi
2012. nov. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Észt, szeretetet.

/Dákó, ez ült/.

2012. nov. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékot. Az a tuti. Nagyon fontos, hogy be legyen csomagolva.
2012. nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"ne leyen drága kb.: 0- 40.000,-Ft-ig" - már ne haragudj, de ez neked nem drága? :D

A karácsony a szeretetről szól, nem az ajándékokról, meg főleg nem a PÉNZről!

Ne kérj semmit, hanem örülj annak amit kapsz... -_-

2012. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!