Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra?...

Mit kérjek karácsonyra? Valami jó ötlet? 13,5/L

Figyelt kérdés

Tudom hogy még kicsit odébb van de a helyemben mit kérnétek karácsonyra? Anyáék mindig megkérdezik előtte egy héttel hogy mit akarok de akkor már nincs időm gondolkodni és nem is olyan dolgot mondok amit igazán szeretnék.

Segítek egy kicsit hogy tudjatok segíteni!:

Reálos vagyok, imádom a matekot a rubik kockától kezdve szinte minden logikai játék megfordult már a kezemben.

szeretek zenélni, furulyázok, hobbiként magamtól kalimpálok a zongorán. Kb ennyit tudok mondani,, vagyis még imádok énekelni is minden stílusban, szeretem a színházat, fóként a musicalt, az operettet.

Ennyi.

Légyszi segítsetek nekem! :) (értelmes vlaszokat kérek, aki nem tud normálisat, az inkább ne is írjon!! ) köszi előre is :)



2012. nov. 24. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Színház jegyek/bérlet,2x2-es Rubik kocka,valamilyen új hangszer.
2012. nov. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Színházjegy/bérlet (Operettszínház vagy Madách a kedvencem, de pl. a Víg is nagyon jó, meg persze a többi is :))

Könyv

DVD

CD

Valami logikai játék (itt találsz egy csomót: [link]

Mozijegy

2012. nov. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen könyv esetleg? (:
2012. nov. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

annyi idős és olyan érdeklődsű lány vagyok mint te és nekem tavaly eléggé megtetszett a YOYO-zás, a diabolo meg ilyesmi de nézz körül ezen az oldalon

[link] itt nagyon jó rubik játékok és egyéb dolgok vannak. ha meg szeretsz hobbyként zenélni akkor kérhetsz egy gitárt én is zongoráztam, furulyáztam, egészen más a gitár , érdemes kipróbálni

2012. dec. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Utolsó: megnéztem a honlapot, találtam 1-2 jó dolgot, pl v cube 7 illusion, megaminx. A megaminx.et már régóta szeretném, már egy fél éve, és ezen az oldalon hiába van több márkában felhívtuk őket telefonon és elfogyott mindegyik fajta. Azt szeretnèm kérdezni hogy nem e tudsz/tudtok mondani más webshop.ot vagy rendes üzletet ahol lehet kapni jó áron(mert találtam egy oldalt ahol vmi 8500 majdnem, azért annyit nem adnék érte mert a reflexben 4000körül volt a legdrágább,, úgyhogy ha tudnátok linket, akkor légyszi írjátok meg!! Köszi előre is!! :):)

2012. dec. 14. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!