Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Osztálytársamnak karácsonyi...

Osztálytársamnak karácsonyi ajándék?

Figyelt kérdés

Szóval húztunk az osztályba és én kihúztam az egyik barátnőmet. Nagyon szereti a zenét. 13 éves 7.-es.

Tippeket,ötleteket tudtok adni hogy mit vegyek neki?

az ajándékozás lehet 1000-1500Ft között

köszönöm:)

13/L



2012. nov. 25. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyaklánc, karkötő, bögre, parfüm.
2012. nov. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.de valami zenével kapcsolatos??? (pl:fülbevaló,nyaklánc) nem tudom:D tudtok ajánlani és azt hogy mennyibe kerül és hol lehet kapni?
2012. nov. 25. 17:39
 3/5 anonim válasza:
Hát írd le szép betűkkel egy lapra a kedvenc zenéjének a szövegét és a lap szélét égesd körbe majd a papírt gurigázd fel és egy szalaggal kösd be ennek tök Karácsonyias hangulata lesz és e mellé még vehetsz neki egy kis angyalkát meg a kedvenc csokiját :)
2012. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pfuu ez nagyon jó ötlet:) köszönöm.még adhattok ötleteket!!
2012. nov. 25. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:

- ha szépen tudsz énekelni, akkor a kedvenc dalait felénekelheted egy CD-re

- fülbevaló

- karkötő

- nyaklánc (ez mint valamilyen zenés motívummal)

Már lehet olyan fülbevalót kapni, ami bakelit lemezes pl.


FIMO süthető gyurmából te is készíthetsz neki egy csajos szettet.

Varrhatsz neki cd tartót, vagy ha van MP3/MP4/iPone -ja, akkor arra filc anyagból tokot.


Kapható karcolható lap, amibe olyan képet karcolsz, amilyet akarsz, s utána felteheti a falra, mert színesen fog kinézni. (Persze ehhez kézügyesség kell)


Koncert

2012. nov. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!