Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Fényképes puzzle-t szeretnék...

Fényképes puzzle-t szeretnék készíttetni. A problémám az, hogy legalább 1000 db-osat szeretnék. Tudtok olyan helyet, ahol vállalnák ezt? Készíttetett már valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Szeretünk puzzle-ni, ha elkészülnek bekeretezzük őket és felkerülnek a falra; 6000 db-os a legnagyobb. A minap kitaláltam, hogy milyen jó lenne egy ilyen Karácsonyra a páromnak saját képeink egyikéből. Azonban ahol ilyeneket készítenek nem vállalnak A3-asnál nagyobbat, az max. 300 darabos, ami nem jelentene neki/ nekünk nagy kihívást, örömöt. Ezért szeretnék nagyobbat.
2012. nov. 25. 19:43
 1/3 Zsozsó^^ válasza:
Hát én csináltam házilag,de az csak olyan száz darab körüli lett. A képet fölragasztottam vékony kartonra, majd a hátulján berajzoltam h hogyan legyenek a darabkák, és sliccerrel fölvágtam. Nem lett olyan mintha gyári lenne, kicsit be is kellett járatni, de a Tesóm nagyon örült neki. Remélem segítettem :)
2012. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
[link] Ez rohadt drága, de ezt az egyet találtam. Van 2000 db-os is belőle. Örökre szóló ajándék, sok ideig tart kirakni. szerintem álljatok össze többen karácsonykor és rendeljétek meg közös ajándéknak.
2012. nov. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2012. nov. 26. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!