Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szoktál karácsonyra kérni...

Szoktál karácsonyra kérni valamit a szüleidtől?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Eddig soha nem volt olyan év, hogy írtam volna levelet a ,,Télapónak", később meg hogy kértem volna valamit a szüleimtől. Egyszerűen csak kaptam valamit. Hol kisebb, hol nagyobb ajándékot. De volt, hogy nem is kaptam semmit. (hanem később, vagy előbb kaptam egy nadrágot vagy egy felsőt, és kész). Annyi felől hallom, hogy a gyerekek 100 meg 100 dolog közül választanak valamit, amit megszeretnének kapni a szüleiktől karácsonyra. Ti hogy vagytok efelől? Van kérésetek a szüleitektől? Vagy csak lesz, ami lesz?!

2012. nov. 25. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én direkt mondtam, hogy nem kérek semmit, hanem inkább pénzt adjanak. De biztos lesz valami apróság. Általában mindig van. De sose tudom, hogy mi.
2012. nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.Nálunk soha nem erről szólt a karácsony.Mindig tudták milyen aprósággal lepjenek meg,aminek örülök.Mondjuk velem nem nehéz,mindennek tudok örülni.Nem szeretem az olyat,hogy "minek örülnél,mit szeretnél?",régen rossz,ha a szülők ennyire nem ismerik a gyerekeiket.Ha az én gyerkőcöm felnő,nálunk sem lesz divat a toronyóra lánccal a karácsonyfa alatt,de mindig tudom,és tudni fogom,mivel szerezhetek örömet.
2012. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem. Már jó őár éve úgy vagyok vele, hogy nem is tudok már mit kérni. A ruháknak örülök a legjobban, de azt az év többi napján is kapok tőlük vagy veszek magamnak.

19/L

2012. nov. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Régen mindig meglepetés volt az ajándék.

Most, hogy már felnőttek vagyunk, mindig megkérdezik, hogy mire lenne szükségünk, és akkor megkapjuk azt.

Még azon belül szokott meglepetés-faktor lenni régebben, pl. mondtam, hogy kellene egy nyomtató, de azt nem tudtam, hogy milyet fogok kapni.

Két-három éve viszont már előfordul, hogy együtt is vesszük meg, pl. e-book olvasót kaptam így.

De azért kis meglepetés is szokott lenni hozzá általában, de az tényleg kicsi (csoki, vagy ilyesmi).

2012. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam
2012. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem szoktam,max valami apróságot,de amúgy olyan nagyobb cuccra összes porolok és kész :)
2012. nov. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában mindig azt kapom, amire szükség van. Karácsonykor alap dolog a meleg zokni pl, abból nekem sosem elég(fagyos vagyok nagyon). Apum mindig kisebb ajándékot vesz: gyertya, üveg bor és cigi. Anyu vesz néha parfümöt meg ilyesmiket. Család többi tagja pénzt ad, amúgy sem ismernek nagyon... :D Jobban járok így :D Nálunk nagy hacacáré van karácsonykor, bigott keresztény az egész apai ág. Nagyobb a "buli", mint egy szülinapon -.-" Amúgy rühellem a karácsonyt.Most laptopot kértem, mert több mint 1 éve nincs gépem, elszállt a winyóm. :( De megelégednék egy asztali pc-vel is... :/ De nem fogom megkapni. -.-"
2012. dec. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!