Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen karácsonyi előadást...

Milyen karácsonyi előadást csináljunk az osztállyal?

Figyelt kérdés
Most vagyunk 8.osok, és én vállaltam el már negyedszerre is azt, hogy megcsinálom a karácsonyi műsort az osztályban. De ehhez ötletek kellenének.. Eddig énekeltünk, jelenetet adtunk elő ( A kis gyufaáruslány, és egy olyat, amiben házról házra jártak az emberek, és vitték a hírt, hogy Megváltó született:) ) Éneklés kilőve, mert még anno 6.ban elment, de idén már senki nem mer, tánchoz kicsi a terem, és nem is illik a Karácsonyhoz, ezért jelenetre gondoltam megint, esetleg versolvasás, vagy éppen zenélés, mivel viszonylag sokan zenélnek az osztályból. ( 1 vadászkürtös, 3 klarinétos, 2 zongorista, a többiek pedig már befejezték..) Körülbelül 20-25 percesnek kéne lennie, mert rövidített órák lesznek. Van ötletetek azokon kívül amiket felsoroltam? Írnátok olyan jelenetet amit előtudnánk adni, vagy verset karácsonyi témában, vagy akármit. Előre is köszönöm, a magam és az osztályom nevében is. :)!

2012. nov. 25. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A karácsonyi ének-ből részlet,vagy egy felgyorsított változat nem lenne jó?
2012. nov. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából tényleg csak annyian tudunk énekelni az osztályból, aki valamilyen hangszeren játszik.. Nem akarom leszólni a többieket, de egyrészt nincs valami fényes hangjuk, és másrészt pedig nem állnának ki énekelni, még ha kényszeríteném őket akkor sem:S..
2012. nov. 26. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:
A karácsonyi ének egy Dickens regény,amit már kismillió módon feldolgoztak.
2012. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja így már értem.. hmmm.. így már lehetséges! :)).. köszi hogy segítettél:)
2012. nov. 28. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!