Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Idén milyen szaloncukrot...

Idén milyen szaloncukrot fogsz venni?

Figyelt kérdés
Esetleg megvetted már?:)

2012. nov. 26. 10:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Milka vagy Stümmer,ezeket néztem ki.

40-50 deka elég belőle,többet még ezekből sem eszünk meg.


Olcsóbbat nem érdemes venni,3 éve azt vettem,ehető volt,de igy is 80%-a nem fogyott el,szomszéd gyerekeknek adtuk januárban.

2012. nov. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Idei évben nagyon spórolósra fogom magam, úgyhogy csak olcsót veszek, 1000Ft-os kilós áron. Abból a zseléset szeretem. De igazából mindegy milyen, csak sárga és bronz színű csomagolása legyen. Amúgy előző években én is Milka párti voltam, de abból 2 dobozzal minimum kellett vennem, és 3500Ft-ból alig úszta meg.
2012. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok


Nálunk azóta nem fogy,mióta készitek mézeskalácsból is diszt...az a szilvesztert sosem éri meg,mindenki azt csipegeti le :)

(olcsóbb,finomabb,egészségesebb)

2012. nov. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Milka Joghurt a legjobb, véleményem szerint, nálunk eddig még minden évben az volt, mert ez fogyott el. Mást nem nagyon szeret a család.


De iszonyat ára van :/ Közel 2000 ft egy doboz idén már..

2012. nov. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kókuszost és vajkaramellást.

Én is imádom a Milkásat ,de az abszolút nem éri meg. 40 dkg kerül 2000ft-ba,abból már több mint 1kg Milka csokit lehet venni. Én inkább veszek "gagyi" szaloncukrot és a fa alá pár tábla Milka csokit.

2012. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

zseléset, egy kevés kókuszosat és ha van karamellásat...

egyenlőre ezek a terveim :)

2012. nov. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Mi inkább enni vesszük nem dísznek(a fára már fel sem kerül :D ) emiatt úgy szokott lenni,hogy 1 vagy 2 doboz milka meg még más fajtákból is mert (nem tudom miért),de például zselésből egyik "márkás" szaloncukor gyártó sem csinál.
2012. nov. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Bonbonetti (alias Stollwerck-Tibi) toluk zseleset es ha van vajkaramellasuk azt is. Egyebkent a tejkaramellas a kedvencem, de azt kimerve aruljak (piros celofanban), igy vigyazni kell, hogy valoban puha es omlos legyen. Volt, hogy nem kertem kostolot es utana szidhattam magam olyan kemeny volt.

Sajnos nekem a Milka vagy a Szamos + kezmuves szaloncukrok megfizethetetlenek pedig azok kozott aztan akad gyonyoru izvilagu...

2012. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Nálunk a joghurtos Milka a kedvenc vagy a zselés cukorka.

Mondjuk mindegy,a Milkának meg van az ára,az otthon sütött pedig macerás :D

2012. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
1 doboz Milka (feketeerdős) és zseléset veszünk még.
2012. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!