Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 14 éves lányok, ki mit szeretn...

14 éves lányok, ki mit szeretne karácsonyra?

Figyelt kérdés
A húgom most 14 éves és nagyon tanácstalan vagyok, azzal kapcsolatban, hogy mit ajándékozzak neki, mi "menő" most? 20 000 Ft-nál nem szeretnék többet költeni, van valami ötletetek mi lenne jó?

2012. nov. 26. 16:37
 1/6 anonim válasza:
Esetleg valamilyen ajándékutalványt X összegben!Pl.:New Yorker vagy amelyik boltot szereti!
2012. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
parfüm, vagy ha szeret olvasni, akkor vmi jó könyv (A Szent Johanna Gimi sorozatot ajánlanám. Pont ilyen idősöknek való. Persze vehetsz egy részest is, ezt csak tapasztaltan ajánlom), v. ajándékutalvány, ahogy az előző válaszoló is írta (az is jó ötlet)
2012. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

ooh, énis annyi vagyok. :3

figyelj, aminek én örülnék, az valami füzet, v. kis könyvecske tudod. :) jó mintával.

vagy ékszert, minden mennyiségben! :))

a legjobb bolt erre a claire's ékszerbolt, (Duna plaza, stb..) eléggé magasak az árak, de 20000-ből kijössz. :)

onnan bármit vehetsz!

és ami még most nagyon nagy: a New York, London, és Párizs imádat. én is rajongója voltam/vagyok ennek a hülyeségnek. XD

tehát vehetsz neki bármit, ami Párizsos, New Yorkos, vagy pedig London, vagy amerikai zászló mintájú, selytésem szerint. x3


na, remélem segítettem. sok sikert! :D

2012. dec. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

előző válaszoló vagyok, és még hozzátenném, hogy Párizson, meg ezeken belül a híres építményeket értem: pl.: Eiffel torony, BigBen, és New York személyében meg egy kép egy nagyvárosról, vagy ilyesmi. :))

lehet kapni sok telefonfülkés, vagy Eiffel tornyos fülbevalót, ilyesmiket, van bőven. :)

2012. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

14 éves vagyok, szóval remélem tényleg jó ötletekkel szolgálhatok :)

Ajándékutalvány: New Yorker, H&M, C&A /húgodtól függ/, de egy drogériással nem tévedhetsz pl: Müller, DM, Rossmann

Fülbevaló: beszúrós, valami aranyos mintával

Telefonra hátlap, tok, vagy olyan kis kulcstartószerűség

Ha művészlélek, mint én akkor akrilfesték vagy valami hasonló drágább dolog, erről nyugodtan érdeklődj a hobbiboltokban.

Könyv:a húgod ízlése szerint (érdemes körülnézned a könyvei között majd a boltban érdeklődni hasonló témájúakról)

Koncertjegy (mindenképp tudd meg valahogy, hogy szereti-e a húgod az adott énekest/bandát)

Táska: mert abból sose elég :D

Esetleg ha még mindig nem találtál neki valót, írj privit a személyiségéről és akkor többet segíthetek :)

2012. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi nem vagyunk egy gazdag család.Ezért csak egy pénztárcát kértem.Nekem ez bőven elég.
2013. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!