Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szülőknek milyen ajándékot...

Szülőknek milyen ajándékot adjunk a férjemmelé?

Figyelt kérdés

45-ösök, mi 22 évesek vagyunk. Az ő apujának már megvan az ajándék (pénztárca), de az én szüleimnek ötletem nincs... tavaly anyám robotgépet kapott, apám monogramjával gravírozott grappa (pálinkás) poharat...


az ilyen legjobb apa meg stb. típusúak kilőve, nem vagyunk ez az "ömlengős" família...


valami jó ötlet? Már nem együtt élünk


2012. nov. 28. 01:17
 1/6 A kérdező kommentje:
kérdésben: férjemmel*
2012. nov. 28. 01:17
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy drágább bor meg egy bon bon,vagy például ha nincs nekik akkor egy dvd lejátszó :)
2012. nov. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a szüleimnek ajándékcsomagot állítok össze amiben olyan dolgok lesznek amiket fel tudnak használni. Pl. a kedvenc kávéjuk, tea, csokoládé, bor, anyukám imádja az illatgyertyákat így egyet abból is teszek a csomagba.
2012. nov. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

utolsó, ezeket te csinálod? már nem először találkozok ezzel a linkkel általad. amúgy mint írtam, nem vagyunk ilyenek...


dvd van, valamit venni szeretnék, de kicsit nagyobb értékben. bor van házi, meg nem is szereti a palackozottakat. dvd van. digitális képkeretet akartam, de vettek maguknak

2012. nov. 28. 12:45
 5/6 anonim ***** válasza:

És ha szilveszterre befizetnétek őket egy wellness hétvégére?

De az meg már lehet,hogy túl nagy.

2012. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, az sajna túl sok :(
2012. nov. 28. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!