Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Lányok (13 év kb. ) ti minek...

Lányok (13 év kb. ) ti minek örülnétek Karácsonyra? Olyanra gondolok ami nem túl drága, mert nagy a családunk és sokmindenkinek kell ajándékot venni. Unokatesóm lányának lenne.

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 12:28
 1/6 anonim válasza:
100%
Ez így kevés... Mi nem ismerjük a kislányt. Én ebben a korban például nagyon örültem az illatos testápolóknak, meg egyebeknek. Olcsó, és tuti, hogy szüksége lesz rá.:)
2012. nov. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Barátnőm lányának mindig könyvet vettem minden alkalomra, és mindig nagyon örült neki. Csak tőlem kapott. Egy idő után - úgy 12 éves kora körül, ha zsebpénzt kapott, ment a könyvesboltba.
2012. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kb 2 ezer ft-ért tökjó sportos kinézetű karórákat lehet venni, egy full fehérnek biztos örülne (sok ilyen korú lányon látok hasonlókat)

esetleg valami pipereholmi, vagy egy igazi ékszerdoboz/titokdoboz

az anyukájától kérdezd meg minek örülne szerinte, biztos mond valamit ami mentén már elindulhatsz...

2012. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én :írható CDnek vagy videó játéknak te szerintem ez személy függő
2012. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy milyen a stílusa nagyon sokan szeretik a szilikon karkötőket, aminek valami formája van. Pénzt semmiképpen sem adj neki, mert az annak a jelképe, hogy nem ismered semennyire, még szarsz rá ajándékot venni. Pl. Adhatsz neki csokit amit szeret( a csoki is jó ötlet) vagy a telefonjához olyan színű hátlapot, ami a kedvenc színe, meg mintás stb...
2012. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sokat segítettetek.
2012. nov. 27. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!