Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek mit kérjek karácso...

Szerintetek mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Ilyenkor van a szülianapom is így kb 50 000- 100 000 forintot adnak anyáék. Nagyon szeretem a lovakat a lovaglást és mindent ami sport. A másik amit nagyon szeretek az a fizika. Lassan el kellene kezdeni listát irni de nincs semmi ötletem. Telefont ne írjatok mert az van. Lennének alapötleteim pl.kozmetikum de arra sajnálok elaprózni ennyi pénzt. Valami egy nagy dolog kellene. Kérlek segítsetek!
2012. nov. 28. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Lovagolsz is, vagy csak szereted a lovakat? :)

mert, ha foglalkozol lovakkal, akkor egy saját nyerget vehetsz magadnak! Lovagló csizma?

2012. nov. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olvasni nem szeretsz?

Mert akkor egy ebook-ot is kérhetsz vagy egy tabletet.

Vagy lovas tanfolyamot.

2012. nov. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Jó Neked,hogy ezen kell gondolkodnod,hogy mit kérj karácsonyra, én azon gondolkodom,hogy miből vegyek ajándékot.

Szerencsés vagy:)

2012. nov. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A nyereg nagyon nem logikus, mert azt a lovakhoz szabják, alakítják, és nem a lovasnak van sajátja. Nekem is ugyanez a hobbim, én tavaly azt kértem hogy fizessenek be erdélybe egy csillagtúrára, csodás volt, csak magyarokkal mentünk:)

[link]

2012. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A nyerget megveheti magának, amit a lóhoz alakítanak.

Kimondta, hogy bármelyik lóra használhatja? egyáltalán nem ezt írtam!

2012. nov. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utólag drágább alakítani, mint simán a ló méretében venni egyet. a legtöbb nem is átalakítható. egyáltalán nem akarlak megbántani de ha nem értesz hozzá akkor ne erősködj.
2012. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ha ennyiért kérhetnék ajándékot, akkor kérnék egy tv-t, vagy egy laptopot:) esetleg valami háziállatot, mondjuk egy hörcsögöt hörcsögpalotával vagy valami nagyobb állatot, azoknak elég drága a ketrec. Vagy e-bookot, tabletet:)
2012. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!