Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra?

Lovaska1 kérdése:

Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Mit kérjek karácsonyra? 11 éves lány vagyok...


szeretek lovagolni paci bolond vagyok, imádom a macskákat is.. állatbarát vagyok....szeretek barkácsolni,



2012. nov. 28. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Lovas-cicás vagy állatos album, barkácsoláshoz kellékek (nem tudom mit szeretsz,de pl, gyöngyöket,festékeket) vagy hobbiboltba ajándékutalványt,amit arra költhetsz amire akarsz.
2012. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért...

Az egész oldal tele van azzal, hogy másnak mit adjak, én nekem is már nem jut eszembe semmi, lóvém sincs és még 2-3 embernek kéne venni ajándékot... Az, hogy én mit kérek az ráér később.

Amúgy meg ruhát kérj. (csizma,kabát...stb)

2012. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most ezt minek írtad?? 10.000 karácsonyi pénzt kapok dédimtől papámtól összesen....
2012. nov. 29. 20:24
 4/8 anonim ***** válasza:
kérj háziállatot:) mondjuk tengerimalacot (nekem van és nagyon édik) vagy nyuszit. Vagy ha még nincs és a szüleid engedik akkor cicát:)
2012. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
6 macskám van....
2012. nov. 30. 22:09
 6/8 anonim válasza:
Ne itt sajnáltasd magad oké? Van aki annak örül ha a fenyőfát meg tudja venni és egy kis minimális kaja van az asztalon. Sosem értettem az embereket. Mindenki csak magára gondol....
2012. dec. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Elnézést de én nem sajnáltatom magamat...

Az hogy másnak nincs rendes karácsonya arról én nem tehetek nagyon sajnálom akinél így van...

2012. dec. 2. 11:53
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és még magamról... azt nem írtam hogy szeretem a német juhászokat... csak már van 1 német juhász és rotveiler keverék kutyánk... de az mégis más mert tesóm-é...
2012. dec. 2. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!