Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 14-18 évesek, ti minek örülnét...

14-18 évesek, ti minek örülnétek karácsonyra? cipősdobozba raknék össze csomagot, de olyat szeretnék, aminek örülnének is.

Figyelt kérdés

azt is írjátok, le, hogy mit nem szeretnétek (esetleg azt, is hogy kiért nem, csak egyedi ízlés-e, vagy általában a korosztályotok sem örülne).


kézi készítésű dolgoknak örülnétek-e? ha igen, miknek? miknek nem?


2012. nov. 28. 17:14
 1/8 A kérdező kommentje:
ja, és a nemeteket, életkorotokat is írjátok le, köszi.
2012. nov. 28. 17:15
 2/8 anonim válasza:

ruha, karkötő, nyaklánc, fülbevaló, sminkes cuccok, pénz, ilyesmik..:D

( telefon, tab, laptop stb. bár tudom h ezek drágák és úgyse kapom meg :DD )

amit nem szeretnék: könyvek (utálok olvasni :D ), és ilyen gyerekes dolgok pl baba stb..:D és olyan dolgok amiken látszik hogy már használt..

a készített ajándékoknak is örülök, mindegy hogy mi :D

2012. nov. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
jaa és 14/L voltam :DD remélem tudtam segíteni :D
2012. nov. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én szeretem a praktikus/hasznos de szép dolgokat. Szerintem vehetsz mézes szappant,szép tollat, körömlakkot valami vagány színben, kendőt (bár én nem hordok,de rengetegen imádják és szinte vallás szerűen viselnek sálakat/kendőket)

Szóval én ilyesmiknek örülnék, abban egyetértek az előzővel,hogy a babákat azért hagyd ki. 17/L

2012. nov. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

babára nem gondoltam, de esetleg valami ilyesmi plüssre igen:

[link]

vagy ilyesmit: [link]

az ilyeneket se szeretitek?

2012. nov. 29. 16:35
 6/8 anonim ***** válasza:
ohh,ezek aranyosak :) nekem tetszenének. 4-es voltam :)
2012. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én könyvnek (pl. Szent Johanna Gimi), sminkes cuccoknak, krémeknek, illatszernek bármikor. :) Ezek a mostani vintage ékszerek is hihetetlenül tetszenek. Plüssállat is jöhet, de valódi plüssből, vagyis jó érzés legyen hozzányúlni. Nekem ez alap. Amúgy meg Milka csokinak, cukornak mindig örülök, chipsnek is :DD

Ami szerintem felesleges, azok a dísztárgyak. Minek? Porfogók. Max. akkor, ha nagyon-nagyon szép. Bögre sem kéne, kivéve az objektívbögrét, mert az legalább személyesebb (olyannak veszek, aki szeret fotózni, stb). 14/L

2012. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

csatlakozom az előttem szólóhoz egy könyvnek én is örülnék de én csak a komolyabb könyveket szeretem:D

én személyesen mindennek örülök!nem vagyok az a fajta mint akinek egy olcsó ajándék az iphon-al kezdődik! az objektiv bögrék meg nagyon jók mivel szeretek fotózni:D

14/f

2012. dec. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!