Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vennétek egy olyan lánynak...

Mit vennétek egy olyan lánynak ajándékba, akit annyira nem ismertek?

Figyelt kérdés
Igen, húzásos osztálykarácsonyról van szó. 1500 forint értékben kell venni valamit. A lány nem sminkeli magát, nem hord ékszereket. Kulcstartót, bögrét, plüsst, csokit, ilyesmiket semmiképp nem vennék neki. Ezek sablonajándékok, én sem szoktam örülni az ilyeneknek. Szívem szerint csinálnék neki valamit, de semmi időm nincs rá (meg ezek is olyan sablonosak... üvegváza, képkeret, ékszerdoboz...? szegény nem tudja mire használni, csak áll a polcon). A zenei ízlését sem ismerem. Mit vegyek neki???
2012. nov. 28. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
vegyél egy 2013-s határidőnaplót egy szép tollal,az mindig hasznos:)
2012. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én könyvet vagy CD-t vennék. Közben próbáld meg kipuhatolni az ízlését. Vagy vegyél neki egy ízléses tollat tokban. Vagy olyan tollat, amire rá van gravírozva a neve (SPAR)
2012. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a barátnőit arról,hogy miket szeret.

Ha más nem akkor marad a bon bon.

2012. nov. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha máshogy nem, Facebookon biztos meg tudod nézni, milyen zenét hallgat! Biztos örülne egy CD-nek.
2012. nov. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a barátnőinél érdeklődnék, hogy miket szeret. Amúgy ha valami személyesebbet nem tudsz kitalálni, akkor szerintem simán jó a bonbon (vagy bármilyen csoki) és mellé ha belefér még egy toll, vagy egy szebb notesz, ilyesmi. Ezekkel tényleg tud is valamit kezdeni, tehát mindenképp hasznos (vagy legalábbis finom :D) ajándék, és nem csak elrakja egy polcra/fiókba, mint a többi sablonajándékot. Nem kell túlparázni, gondolom nem tőled várja a legjobb karácsonyi ajándékát.
2012. nov. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!