Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Jó karácsonyi "ajándék"...

Jó karácsonyi "ajándék" lenne, ha elutaznánk valahova a párommal?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt, de mindketten viszonylag csóró egyetemisták vagyunk, így még egyszer sem utaztunk el kettesben sehova, egy napra sem. Amúgy is keveset tudunk kettesben lenni, alapból még mindketten a családdal lakunk, hétközben meg koliban (3 szobatárs) meg albérletben (1 szobatárs és még 2 lakótárs).

Én nagyon vágyom már egy kis kettesben eltöltött időre, és most jön a karácsony, különösebb ötletem meg nincs, hogy mit adjak neki. A múltkor ő is mondogatta, hogy valamit ki kellene találnia nekem ajándékba, ebből feltételezem, hogy még nincs ötlete neki sem.

Arra gondoltam, megbeszélném vele, hogy mi lenne, ha most nem vennénk egymásnak konkrétan semmit, hanem összedobnánk azt a pénzt, amit a karácsonyi ajándékra szántunk volna, és elmennénk valami közeli kis városkába egy vagy két éjszakára, ahol végre kikapcsolódhatnánk és kettesben lehetnénk.

Szerintetek ez jó ötlet? Huszonéves fiúk, ti mit szólnátok egy ilyenhez?


22/L


2012. nov. 29. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet,az együtt töltött idő sokkal jobb bármilyen tárgyi ajándéknál.25/L
2012. nov. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is utazni fogunk. :) Nézz körül a kuponos oldalakon is, hátha kifogsz egy jó akciót!
2012. nov. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

topaukcio.hu

erdemes megnezned:) én 50% kedvezménnyel tanulok vezetni, a licit miatt

amúgy jo ajándék szerintem is

sok boldogsagot!

2012. nov. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is ilyen ajándékra vágytam már gyerekkoromban is,hogy s ok tárgyi ajádnék helyett inkább utazzunk el valahová,most is így van 22 éves koromban,de sajnos körülöttem mindenki a tárgyi ajándékokat preferálja
2012. nov. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó.

Idén mi is úgy csináljuk,hogy karácsonyi ajándékként meglepjük magunkat egy január első heti wellneshétvégével,és egy 1000Ft-ban maximalizált tárgyi ajándékkal (csak legyen vmi a fa alatt)

2012. nov. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!