Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ezekből a célozgatásokból,...

Ezekből a célozgatásokból, szerintetek mit kapok karácsonyra a barátomtól?

Figyelt kérdés

Na szóval elárulta a barátom, hogy vesz nekem ajándékot karácsonyra (pedig én mondtam neki hogy ne vegyen). Azt mondta:kicsi,ajándék is meg nem is,egyszer minden féle képe megkaptam volna,nagyon fogok örülni neki,és még lehet, hogy egy verset is ír mellé...Eljegyzésre nem gondolok,mert pár hónapja vagyunk együtt és még csak most fogja megismerni a családom.Meg kijelentette-kihangsúlyozta, hogy idén még nem kéri meg a kezem...Szerintetek mire gondoljak? :) :D


20/L


2012. nov. 30. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

ÚRISTEN!!!!! Hogy mit fogsz kapni? Egy virgácsot!!

Basszus majd megtudod, de attól függetlenül tuti csípnéd a dolgot ha gyűrűt kapnál, 20 éves fejjel gyerekes vagy....

2012. nov. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, hogy örülnék neki...De nem valószínű, hogy azt kapok hisz kijelentette hogy idén még nem...Attól mert kíváncsi vagyok rá, nem vagyok gyerekes....
2012. nov. 30. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Egy kiskutyát! *,*
2012. nov. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy azért mondogatja,hogy nem kér meg mert meg akar csak a reakciódra kiváncsi.
2012. nov. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!