Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak anyukámnak karácsonyra?

Mit adjak anyukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
(Tudom hogy már egy csomó ilyen kérdés van úgyhogy előre is bocsánat :D ) Szóval az eddigi években mindig ilyen szokványos ajándékot adtam (csoki,képeslap) és arra gondoltam hogy idén valami egyedivel kéne meglepni őt. Valami kreatív kézzel készített dologra gondoltam. Ti mit szoktatok az anyukáitoknak adni? :D
2012. nov. 29. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Fűzhetsz gyöngyből valami szépet vagy süthető gyurmából valamit. Ha tudsz egy picit varrni akkor vegyél egy sima kispárnahuzatot és varj rá valami kis szintén textilből kivágott formát, figurát, esetleg betűket, hogy " Boldog karácsonyt"...ilyenek
2012. nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én só-liszt gyurmából kreatívkodom, csináltam neki egy kulcstartót, amire majd ráfestek valamit, meg egy kis táblácskát amire idézetet fogok festeni :)

Emellett, veszek két három tábla tejcsokit, megolvasztom gőz felett, és kivajazott jégkockatartókba öntöm, megvárom míg megszilárdul és kész a bonbon :)

2012. nov. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly ezt csináltam: vettem egy füzetet. a netről néztem pár receptet képpel, a képet kinyomtattam, a receptet leírtam. karácsony előtt sütögettünk és leletünk fényképezve, ezt a képet raktam a könyv elejére borítónak. én ezzel nagy sikert arattam nála, még mais használja a könyvet. remélem tetszik az ötlet. :)
2012. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!