Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tudtok olyan helyet, ahova ha...

Tudtok olyan helyet, ahova ha viszek egy fényképet, a képpel a háttérben készítenek hógömböt?

Figyelt kérdés

Ajándéknak szeretném a legjobb barátnőmnek. Az egyik közös képünket szeretném egy hógömbben látni. Van/hol van olyan hely, ahol csinálnak ilyet? Köszönöm!

L



2012. dec. 1. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


[link]



Ugyan az a cég készíti, csak át lehet venni a Rossmann-ba, vagy DM-be is. Azt a linket válaszd, amelyikben át tudod venni. De van házhoz szállítás is, 1000ft


Én tavaly csináltattam az egyik barátnőmnek, bár ott a kedvenc gyerekkori mesefigurája volt benne, mert azóta is nagyon szereti.

Nem volt vele gond, a képet szépen előhívták. Az anyaga műanyag, de igazából 2000ft-ot nem is ér. Ha jól láttam most akciós, 1500 Ft.

Ennyi pénzért elvárná az ember, hogy össze is szereljék, de ezt saját magadnak kell megoldni.. Mellékelnek hozzá ábrát, viszonylag megvolt hamar a dolog, bár én sérelmeztem egy kicsit..


Valószínűleg ha bemész fotó üzletben, akkor 1500 Ft-ért ilyet nem csinálnak meg, csak sokkal drágábban.. Ugyhogy ha így gondolkodunk, akkor innen éri meg a legjobban :)


Remélem tudtam segíteni!

2012. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szépen köszönöm!!! :)
2012. dec. 2. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!